Leasing Opel

Leasing Opel dla naszych klientów, leasingujemy samochody nowe i używane wszystkich marek. Bankowy leasing samochodowy na samochody Opel – to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania samochodów Opel w firmie. Najczęściej samochody Opel leasingowane są w formie leasingu operacyjnego. Leasing  Opel Insignia, Astra, Meriva, Zafira, Vivaro, Combo. U nas otrzymasz Leasing na samochód Opel od 0% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta finansowa na rynku. Weź w leasing  na Opla i ciesz się z nowego auta. Zobacz artykuł o Leasing fabryczny – pułapki leasingu

Zaproponujemy Tobie leasing bankowy taniej niż w salonach Opla. Wyślij zapytanie. Sprawdź Leasing kalkulator rat na Opla.

Leasing Opel elastyczny leasing na samochód Opel:

  1. Leasing Opel z wykupem 1%
  2. Leasing Standardowy z podwyższonym wykupem
  3. Wynajem Długoterminowy z wysokim wykupem lub zwrotem

Parametry:

  • okres leasingu nawet do 7 lat
  • wkład własny od 0% wartości
  • procedura uproszczona na oświadczenie
  • możliwa podwyższona wartość wykupu
  • najlepsza oferta leasingowa na samochody Opel

Leasing Opel do 7 lat

Oferta leasingu Niska Rata pozwala otrzymać finansowanie leasingowe z najniższą ratą na rynku. Możesz ustalić leasing na okres nawet do 7 lat, dodatkowo obniżając oprocentowanie przy leasingu z Pakietem Usług Dodatkowych. Leasing Niska Rata dostępny jest również w opcji z podwyższonym wkładem własny oraz z podwyższonym wykupem.

Nawet Opel od 0% wkładu własnego

Oferta leasing Opel 0%  pozwala na otrzymanie finansowania na nowe samochody oraz wybrane maszyny z wkładem własnym od o% wartości. Leasing z wkładem własnym 0% w procedurze uproszczonej przeznaczony jest na nowe samochody. Nie wymagany żadnych dokumentów finansowych. Zapytaj o leasing 0%.

Leasing z ubezpieczeniem GAP

Leasing Opel Niski Procent  dostępny jest dla Klientów mogących dokonać wyższego wkładu własnego lub wykupujących ubezpieczenie od straty finansowej GAP, jak również dla klientów zainteresowanych wykupieniem Pakietu Usług dodatkowych. Leasing Niski Procent jest również produktem oferowanym wybranym grupom zawodowym.

Leasing Opel Duży Wykup

Najem długoterminowy z opcjonalnym wykupem to produkt finansowy dla Klientów zainteresowanych niskim wkładem własnym – od 0% oraz użytkowaniem auta do 5 lat. Po okresie leasingu Klient może zdecydować czy chce zwrócić auto czy wykupić za ustaloną wartość końcową (od 20 do 60% wartości początkowej). Najem długoterminowy oprócz serwisu może zawierać w sobie również koszty napraw, opon i ubezpieczenie auta.

Opel leasing kalkulator

Opel kalkulator leasingowy pomoże ci we wstępnej orientacji w możliwych parametrach oferty leasingu Opel i wynajmu długoterminowego na Opla. Wyślij zapytanie – nasz doradca oddzwoni do ciebie i prześle ofertę leasingu. Kalkulator leasingu na opla umożliwia samodzielne wyliczenie różnych wariantów leasingu na samochody marki Opel – Insignia, Astra, Corsa. Pomagamy i doradzamy klientom z całej Polski.

%d bloggers like this: