Leasing Lexus

Leasing Lexus. Dla naszych klientów leasingujemy samochody nowe i używane wszystkich marek. Bankowy leasing samochodowy na samochody Lexus –  Lexus IS 200, RX 300, CT, GS, LS, NX 200, RX, RC – to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania samochodów Lexus w firmie. Najczęściej samochody leasingowane są w formie leasingu operacyjnego. Tylko u nas otrzymasz Leasing lexus na 0% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta finansowa na rynku. Weź leasing na nowy lub używany samochód Lexus i ciesz się ze swojego auta. Lexus leasing kalkulator rat.

Leasing taniej niż w salonie. Zobacz Leasing fabryczny – pułapki leasingu.

Leasing Lexus, możliwe parametry leasingu:

  • okres leasingu nawet do 7 lat
  • wkład własny od 0% wartości
  • procedura uproszczona na oświadczenie
  • możliwa podwyższona wartość wykupu
  • najtańsza oferta leasingowa na samochody Lexus
  • finansowanie w Firmie Leasingowej nr 1 w Polsce
  • leasing od 103%

Leasing Lexus Niska Rata do 7 lat

Oferta leasingu Getin Leasing Niska Rata pozwala otrzymać finansowanie leasingowe z najniższą ratą na rynku. Możesz ustalić leasing na okres nawet do 7 lat, dodatkowo obniżając oprocentowanie przy leasingu z Pakietem Usług Dodatkowych. Leasing Lexus Niska Rata dostępny jest również w opcji z podwyższonym wkładem własny oraz z podwyższonym wykupem.

Leasing Lexus 0% wkładu własnego

Oferta leasing Lexus od 0% wkładu własnego pozwala na otrzymanie finansowania na nowe samochody oraz wybrane maszyny z wkładem własnym od o% wartości. Leasing z wkładem własnym 0% w procedurze uproszczonej przeznaczony jest na nowe samochody. Nie wymagany żadnych dokumentów finansowych. Zapytaj o leasing 0%.

Leasing z ubezpieczeniem GAP

Leasing Niski Procent  dostępny jest dla Klientów mogących dokonać wyższego wkładu własnego lub wykupujących ubezpieczenie od straty finansowej GAP, jak również dla klientów zainteresowanych wykupieniem Pakietu Usług dodatkowych. Leasing Lexus Niski Procent jest również produktem oferowanym wybranym grupom zawodowym.

Leasing Duży Wykup

Najem długoterminowy z opcjonalnym wykupem to produkt finansowy dla Klientów zainteresowanych niskim wkładem własnym – od 0% oraz użytkowaniem auta do 5 lat. Po okresie leasingu Klient może zdecydować czy chce zwrócić auto czy wykupić za ustaloną wartość końcową (od 20 do 60% wartości początkowej). Najem długoterminowy oprócz serwisu może zawierać w sobie również koszty napraw, opon i ubezpieczenie auta.

 

Lexus leasing kalkulator

Lexus kalkulator leasingu pomoże ci we wstępnej orientacji w możliwych parametrach oferty leasingu Lexus i wynajmu długoterminowego na Lexus. Wyślij zapytanie – nasz doradca oddzwoni do ciebie i prześle ofertę leasingu. Kalkulator leasingu Lexus umożliwia samodzielne wyliczenie różnych wariantów leasingu na samochody marki Lexus – IS 200, GS 300, NX 200t . Pomagamy i doradzamy klientom z całej Polski.

%d bloggers like this: