Leasing Lexus

Leasing Lexus proponuje Klientom modele IS 200, RX 300, CT, GS, LS. Bardzo dużym powiedzeniem cieszy się SYV Lexusa NX 200 oraz RX. Dla naszych klientów leasingujemy w finansowaniu bankowym samochody nowe i używane wszystkich marek. Najczęściej auta lexusa leasingowane są w formie leasingu operacyjnego, natomiast w przypadku aut używanych proponujemy również pożyczkę leasingową. Tylko u nas otrzymasz Leasing i Pożyczkę na 0% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta finansowa na rynku. Weź leasing na nowy lub używany samochód Lexus i ciesz się ze swojego auta.

Leasing z nami. Co zyskujesz?

 1. Masz pewność finansowania bankowego z najlepszymi specjalistami w branży.
 2. Codziennie sprawdzamy, jaka firma leasingowa zaoferuje Tobie najlepszą ofertę.
 3. Doradca bezpłatnie wyjaśni Tobie wszelkie zagadnienia związane z leasingiem oraz podpowie najlepsze rozwiązania.
 4. Masz gwarancję najlepszej oferty, profesjonalnej i szybkiej obsługi oraz opieki podczas trwania umowy.
 5. Zaproponujemy Tobie leasing bankowy taniej niż w salonie.

Zobacz Leasing fabryczny – pułapki leasingu.

Leasing Lexus, parametry leasingu:

 • okres leasingu nawet do 7 lat
 • wkład własny od 0% wartości
 • procedura uproszczona na oświadczenie
 • możliwa podwyższona wartość wykupu
 • najtańsza oferta leasingowa na samochody Lexus
 • finansowanie w Firmie Leasingowej nr 1 w Polsce
 • leasing od 103%

Leasing Lexus Niska Rata do 7 lat

Oferta leasingu Getin Leasing Niska Rata pozwala otrzymać finansowanie leasingowe z najniższą ratą na rynku. Możesz ustalić leasing na okres nawet do 7 lat, dodatkowo obniżając oprocentowanie przy leasingu z Pakietem Usług Dodatkowych. Leasing Lexus Niska Rata dostępny jest również w opcji z podwyższonym wkładem własny oraz z podwyższonym wykupem.

Leasing Lexus 0% wkładu własnego

Oferta leasing Lexus od 0% wkładu własnego pozwala na otrzymanie finansowania na nowe samochody oraz wybrane maszyny z wkładem własnym od o% wartości. Leasing z wkładem własnym 0% w procedurze uproszczonej przeznaczony jest na nowe samochody. Nie wymagany żadnych dokumentów finansowych. Zapytaj o leasing 0%.

Leasing z ubezpieczeniem GAP

Leasing Niski Procent  dostępny jest dla Klientów mogących dokonać wyższego wkładu własnego lub wykupujących ubezpieczenie od straty finansowej GAP, jak również dla klientów zainteresowanych wykupieniem Pakietu Usług dodatkowych. Leasing Lexus Niski Procent jest również produktem oferowanym wybranym grupom zawodowym.

Leasing Duży Wykup

Najem długoterminowy z opcjonalnym wykupem to produkt finansowy dla Klientów zainteresowanych niskim wkładem własnym – od 0% oraz użytkowaniem auta do 5 lat. Po okresie leasingu Klient może zdecydować czy chce zwrócić auto czy wykupić za ustaloną wartość końcową (od 20 do 60% wartości początkowej). Najem długoterminowy oprócz serwisu może zawierać w sobie również koszty napraw, opon i ubezpieczenie auta.

 

Lexus leasing kalkulator

Sprawdź harmonogram przy pomocy tego kalkulatora rat. Wyślij zapytanie – nasz doradca oddzwoni do ciebie i prześle ofertę leasingu. Kalkulator leasingu Lexus umożliwia samodzielne wyliczenie różnych wariantów leasingu na samochody marki Lexus – IS 200, GS 300, NX 200t . Pomagamy i doradzamy klientom z całej Polski.

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

 

%d bloggers like this: