Alfa Romeo Leasing

Alfa Romeo Leasing

Alfa Romeo leasing Giulia i Alfa Romeo Stelvio – nowa jakość premium Alfa Romeo. Dla naszych klientów leasingujemy samochody nowe i używane wszystkich marek. Bankowy leasing samochodowy na samochody Alfa Romeo – to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania samochodów Alfa Romeo w firmie.

Najczęściej samochody Alfa Romeo leasingowane są w formie leasingu operacyjnego. Leasing  Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Giulietta, Alfa Romeo Mito oraz nowość – Alfa Romeo Stelvio. U nas otrzymasz bankowy Leasing na Alfa Romeo od 0% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta finansowa na rynku. Weź w leasing  na Alfa Romeo i ciesz się z nowego auta.

Szczególnym zainteresowaniem firm cieszy się obecnie nowy model Alfa Romeo Giulia, której profil i konkurencyjna cena predysponują auto do finansowania poprzez leasing. Możemy zaproponować państwu bankowy leasing na Alfa Romeo Giulia z wkładem własnym 1% i finansowanie nawet na okres do 7 lat. Wynikiem będzie niska rata miesięczna i koszty w firmie. Ten sam efekt można osiągnąć finansując Alfa Romeo Giulia w wynajmie długoterminowym na przykład na 4 lata z wysokim wykupem końcowym lub zwrotem auta.

Leasing Alfa Romeo oferta

Alfa Romeo leasing u nas to:

  • okres leasingu nawet do 7 lat
  • wkład własny od 0% wartości
  • procedura uproszczona na oświadczenie
  • możliwa podwyższona wartość wykupu
  • najlepsza oferta leasingowa na samochody Alfa Romeo
  • promocyjne warunki oferty leasingu na Alfa Romeo Giulia oraz Stelvio!
Zobacz więcej >
%d bloggers like this: