EFL Leasing - warunki, oferta, opinie

EFL Leasing, czyli Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest liderem w swojej branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości.

W 2001 roku, z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej, spółka stała się członkiem jednej z największych na świecie instytucji finansowych – Grupy Crédit Agricole. Obecnie EFL Leasing to firma uniwersalna, obsługi wszystkich segmentów rynku i dysponująca szerokim portfelem produktów. EFL jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych, oferując leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, faktoring oraz produkty dodatkowe. EFL Leasing finansuje samochody osobowe i dostawcze, oferuje leasing maszyn i urządzeń, sprzętu IT (w tym oprogramowania), współpracując z czołowymi producentami i dostawcami.  EFL obsługuje zarówno klientów z sektora MŚP, jak i finansuje wysoko budżetowe transakcje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.

Produkty leasingowe dostępne w EFL:

  • leasing samochodów osobowych
  • leasing samochodów dostawczych
  • leasing samochodów ciężarowych
  • leasing maszyn i urządzeń
  • leasing nieruchomości
  • leasing maszyn rolniczych

Nasza opinia:

Europejski Fundusz Leasingowy do rynkowa waga ciężka, od lat numer jeden jeśli chodzi o wielkość sprzedaży. Swoją pozycję zawdzięcza ogromnemu rozwojowi już na początku lat 90-ch przez co jest niemal rówieśnikiem polskiego kapitalizmu. Posiada ogromną bazę byłych i obecnych klientów. Nie zawsze jednak naszym zdaniem oznacza to najtańszą ofertę czy najlepszą obsługę. Można niekiedy odnieść wrażenie, że to jedna z najdroższych firm leasingowych na rynku – tym nie mniej ma swoich klientów i utrzymuje się na 1 pozycji jeśli chodzi o wielkość sprzedaży. Uwaga na bardzo długą tabelę opłat i prowizji oraz OWUL. Warto zapoznać się z ofertą. Zapraszamy do wysłania zapytania o kontakt z doradcą.

 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.