Leasing Toyoty Camry

Leasing Toyoty Camry – oferta, wyposażenie, specyfikacja, ceny: W roku 2019 Toyota przygotowała nas na wielki powrót – luksusowy model Toyoty Camry jest już dostępny w Polsce, a wraz z nim oferta leasingu finansowania na Toyotę Camry. Proponujemy atrakcyjny leasing na Toyotę Camry jak również pożyczkę leasingową na ten model samochodu. Na co możesz liczyć pytając o leasing na Camry u nas?

  • przygotujemy bankową ofertę leasingu twojej nowej Toyoty
  • wkład własny od 1% wartości auta
  • okres finansowania nawet do 7 lat z możliwością wcześniejszej spłaty
  • pełne ubezpieczenie komunikacyjne oraz GAP Fakturowy
  • procedura uproszczona dzięki której otrzymasz leasing szybko i bez dokumentów finansowych

Leasing Toyoty Camry czy wynajem długoterminowy

Oferta wynajmu długoterminowego na Toyotę Camry nie jest jeszcze znana gdyż firmy wynajmu nie oszacowały jeszcze wartości końcowej po utracie wartości auta ale można przypuszczać, że utrata wartości Camry, jak każdego modelu Toyoty nie będzie zbyt duża. Toyota cieszy się dużym uznaniem za swoją niezawodność więc myślimy, że będzie to jeden z leaderów pod względem niskiej utraty wartości. Może jedynie zastanawiać fakt jak rynek wyceni utratę wartości hybrydy którą przecież jest nowe Camry.

Nawet jeśli wynajem długoterminowy na Camry nie będzie na razie tak atrakcyjny jak na modele czysto spalinowe, to można myśleć o leasingu z dużą wartością wykupu, który również będzie atrakcyjny. Przewidywane wykupy jakie możemy zaproponować będą oscylowały wokół wartości 40% po kilkuletnim okresie leasingu. Trzeba tez brać pod uwagę, że Camry jest klasycznym sedanem a więc należy do segmentu który teoretycznie maleje na rzecz samochodów typu SUV.

Jak wyposażone jest nowe Camry? WYPOSAŻENIE I CENNIK

Zaletą tego modelu będzie bardzo bogate wyposażenie i komfort zapewniany przez samochód. Z tym, że nowe Camry to stateczna limuzyna, nie należy spodziewać się po niej osiągów, które mówiąc szczerze są takie sobie.

Tematyka strony: leasing toyota camry, wynajem długoterminowe na toyotę camry, wyposażenie toyota camry, cennik toyota camry, raty leasingowe toyota camry, finansowanie toyoty camry, najlepszy leasing na toyotę camry, toyota camry 2019 w leasingu, kalkulator leasingu toyota camry

CENNIK TOYOTA CAMRY w LEASINGU

Poniżej możesz ściągnąć cennik i wyposażenie startowej nowej Toyoty Camry w Polsce. O Leasing zapytaj nas już teraz.

specyfikacja-camry-ceny