Leasing samochodu ciężarowego

 

Prowadzisz firmę transportową lub budowlaną i chcesz rozwijać swój biznes? Dobrze wiemy, że takie przedsięwzięcia wymagają dużych nakładów finansowych. Skorzystaj z pożyczki lub leasingu ciężarówek czy finansowania ciągników siodłowych lub innych niezbędnych środków transportu.  Przygotowaliśmy ofertę finansowania skrojoną specjalnie dla potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Szczegóły oferty leasingu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep

  • oferta skierowana do wszystkich firm transportowych, budowlanych, logistycznych lub innych, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa.
  • proponujemy finansowanie za pomocą pożyczki lub leasingu ciężarówek, ciągników siodłowych, przyczep, naczep, ciężkiego transportu drogowego i wszystkich innych specjalistycznych środków transportu dowolnej marki – nowych i używanych.

Warunki leasingu samochodu ciężarowego

Leasing samochodu ciężarowego może otrzymać firma która prowadzi działalność nie krócej niż 6 miesięcy. Wymagany wkład własny zależy od wartości samochodu oraz okresu działalności firmy – minimum to 5%. Umowa leasingowa może być zawarta na okres od 3 do 5 lat. Samochód ciężarowy lub naczepa do leasingu nie może być starszy niż 7 letni. Możliwy jest leasing samochodów nowych i używanych, zakup od dealera, z komisów oraz z okazjonalnej sprzedaży przez firmy.

Zalety oferty Transport ciężki

  • kompleksowa oferta finansowania (leasing operacyjny, finansowy, zwrotny oraz pożyczka transportowa),
  • nieograniczona wartość przedmiotu
  • możliwość wyboru waluty leasingu lub pożyczki,
  • finansowanie ciągników siodłowych i ciężarówek, a także innych środków transportu w wieku nawet do 120 miesięcy na koniec umowy, prefinansowanie VAT nawet do 90 dni w przypadku pożyczki transportowej,
  • okres finansowania do 5 lat,
  • elastyczne warunki umowy (w przypadku pożyczki transportowej możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych formalności),
  • płatności dostosowywane do indywidualnych potrzeb,

Wszystkim Klientom rozważającym ofertę na leasing samochodu ciężarowego chcemy zaproponować ciekawy leasing samochodu dostawczego, ciężarowego, ciągnika siodłowego oraz leasing naczepy w procedurze uproszczonej. Leasing środków transportów w tym leasing samochodów ciężarowych odbywa się z nami większości w procedurze uproszczonej, bez dokumentów finansowych. Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem operacyjnym na samochód ciężarowy – zadzwoń lub wypełnij i wyślij formularz zapytania. Nasz doradca w ciągu 24 godzin przygotuje ofertę i prześlę ją na podany adres email. Będziesz mógł również porozmawiać bezpośrednio z doradcą leasingowym.

Leasing ciągników siodłowych i naczep

Do uzyskania leasingu na samochód ciężarowy prosimy o przygotowanie następujących dokumentów:  1) dowód osobisty Leasingobiorcy oraz współmałżonka lub akt rozdzielności majątkowej, 2) zamówienie, oferta lub faktura pro forma na auto 3) w przypadku używanego samochodu ciężarowego – kopia dowodu rejestracyjnego samochodu. Nie wymagamy dokumentów finansowych – wystarczy informacja ustna lub mailowa o przychodzie i dochodzie.

Koszty i  VAT w leasingu samochodu ciężarowego

Zgodnie zobowiązującymi przepisami, biorąc w leasing operacyjny samochód ciężarowych można wpisać w koszty działalności 100 % wartości rat leasingowych netto. Podatek VAT jest w całości do odliczenia przez Leasingobiorcę.

Leasing samochodu ciężarowego w firmie to zdecydowanie najczęściej wybierana forma finansowania nabycia bądź użytkowania samochodu ciężarowego w firmach – zarówno tych małych jak i w dużych przedsiębiorstwach.

Symulację raty umożliwi tobie kalkulator leasingu operacyjnego na samochód ciężarowy dla firmy.

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.