Leasing operacyjny Mazdy CX3

Finansowanie Mazdy CX3 przy pomocy leasingu operacyjnego jest ciekawym rozwiązaniem umożliwiającym nabycie samochodu Mazda CX 3 oraz odliczenie podatku VAT i podatku dochodowego. Jak dostać leasing na Mazdę CX3, gdzie wybrać ofertę, jakie warunki leasingu można dostać na Mazdę CX3.

Leasing operacyjny Mazdy CX3

Mazda CX3, mały crossover mazdy cieszy się sporym zainteresowaniem Klientów, szczególnie za prawdziwie japońską jakość, stylowy wygląd i ciekawą cenę. Zaprezentowana w 2015 roku Mazda CX3 okazała się być godnym rywalem Fiata 500X, Kii Soul czy Hondy HR-V czy Toyoty CRV. Zakup Mazdy można sfinansować za pomocą leasingu operacyjnego, co przekłada się atrakcyjność, gdyż w leasingu operacyjnym można odliczyć VAT a raty leasingu wrzucić w koszty firmy.

Leasing operacyjny w procedurze uproszczonej oferują salony Mazdy, ale ich warunki nie zawsze są atrakcyjne. Warto poszukać wśród oferty najlepszych bankowych firm leasingowych i wybrać dokładnie to, co chcemy a nie to co narzuca nam salon samochodowy.

CX 3 można nabyć w kilku opcjach wyposażenia,  tradycyjnie już dla Mazdy pogrupowanych w pakiety:

 • SkyGO
 • SkyMotion
 • SkyEnergy
 • SkyPassion

Gama silników CX3 to 2 litrowa benzyna o mocy 120 i 150 KM oraz diesel 1,5 litra i mocy 105 KM. Auto jest dostępne z napędem na 2 lub na 4 koła, również a automatyczną skrzynią biegów.

mazda cx 3 leasing polska

Dokumenty do leasingu Mazdy CX3

Aby wziąć w leasing Mazdę w procedurze uproszczonej wystarczy zwykle:

 • wniosek leasingowy
 • dokumenty tożsamości
 • oferta na samochód od sprzedawcy lub umowa zamówienia auta

Nie są wymagane żadne dokumenty finansowe. Działalność gospodarcza może być prowadzona min. 3 miesiące ale jest też możliwy leasing dla nowych firm od 1 dnia działalności.

Mazda oferuje w swoich salonach leasing, jednak nie każdemu może on odpowiadać. Na rynku można znaleźć bardziej atrakcyjną ofertę. Jeśli jesteś zainteresowany – zapytaj na o leasing na Mazdę. Prześlemy Tobie najlepszą ofertę bankową.

Symulację raty leasingowej umożliwi tobie kalkulator leasingowy na samochód dla firmy.

Warunki leasingu Mazdy CX3

Najlepsze firmy leasingowe oferują leasing Mazdy:

 • od 1% wpłaty własnej aż do 45%
 • na okres finansowania od 2 do 7 lat
 • z możliwością rozbicia ubezpieczenia na raty miesięczne
 • z dodatkowym ubezpieczeniem spłaty umowy / ubezpieczeniem od utraty wartości GAP

Mazda CX to bez wątpienia jeden z najładniejszych aktualnie produkowanych miejskich crossoverów. Auto jest piękne nie tylko na zewnątrz, robi również bardzo dobre wrażenia w środku. Polscy przedsiębiorcy doceniają również to, że samochody Mazdy można kupić z silnikami wolnossącymi oraz fakt, że produkowane są w Japonii.

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji, sprawdź raty leasingu naszym kalkulatorze leasingowym. Sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić.