Leasing na KIA Proceed

Nowa KIA PROCEED to niemała sensacja na rynku. To piękne auto, pokazane w salonach w 2019 roku bardzo często kupowane jest w leasingu dla firm Nowa generacja proceed to sportowo stylizowane kombi liftback które podoba się chyba każdemu. Zobacz i zamów ofertę leasingu na nowy kia ceed.

leasing KIA PROCEED , model 2019

Najbardziej opłacalne jest sfinansowanie KIA PROCEED w leasingu operacyjnego. Dzięki temu można wliczyć raty leasingowe. Rozsądne i korzystne rozwiązania finansowe dla leasingu tego modelu KIA.leasing kia proceed

  • procedura uproszczona pozwala wziąć KIA Sportage w leasing  operacyjnym dla firm
  • opłata wstępna od  1% wartości
  • leasing można rozłożyć nawet do 84 miesięcy
  • występuje wariant  rozłożenia ubezpieczenia komunikacyjnego AC/OC/NW na raty
  • umowa może być zabezpieczona przez GAP Fakturowy, Twoje auto nie będzie tracić na wartości

KIA oferuje w swoich salonach leasing, którego warunki nie muszą każdemu odpowiadać. Samodzielnie można znaleźć lepszą ofertę leasingu bankowego. Jeśli jesteś zainteresowany – zapytaj nas o leasing na KIA Sportage w leasingu bankowym. Zobacz nasz kalkulator leasingowy samochodu osobowego.

dokumenty WYSTARCZAJĄCE do leasingu samochodu KIA PROCEED

Uproszczona procedura oznacza minimalne wymogi dokumentacyjne:

  • wniosek leasingowy który otrzymasz od doradcy
  • dowód osobisty reprezentanta/ leasingobiorcy
  • umowa zamówienia lub oferta na wybrany samochód

Leasing operacyjny twoja firma może dostać on-line. W procedurze uproszczonej dostaniesz bardzo dobry leasing – decyzja jest wydawana w ciągu 24 godzin. Doradca leasingowy przyjedzie do Ciebie w celu podpisania umowy, a potem zajmiemy się wszystkimi innymi formalnościami leasingowymi. Leasing operacyjny na KIA PROCEED, to świetna decyzja finansowa, która pozwala korzystnie nabyć auto i zoptymalizować obciążenia podatku dochodowego i VAT.

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji, zobacz kalkulator leasingowy. Sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić.