Leasing na Alfa Romeo Stelvio

Alfa Romeo Stelvio leasing

Alfa Romeo Stelvio to nowy SUV na rynku. Pierwszy SUV Alfa Romeo został zaprezentowany w  Polsce w 2017 roku i od razu zaczął robić furorę. Auto jest bardzo dobrze wykonane, stylowe i szybkie. We wszystkich testach jest porównywane z takimi markami jak Audi, BMW i Porsche. Czego chcieć więcej? Dobrej ceny? Tak, Stelvio jest również bardzo dobrze wycenione i dostępne w ciekawym, firmowym leasingu Alfa Romeo, jak i w zewnętrznych, bankowych firmach leasingowych.

Widzieliśmy Alfę Romeo Stelvio, jeździliśmy nią i możemy zagwarantować – będziesz pozytywnie zdziwiony jakością i stylem tej Alfy Romeo. Auto świetnie się prowadzi, jest duże, lekkie i szybkie. Jest też bardzo porządnie zbudowane. Kupując lub leasingując Stelvio będziesz mógł wybrać z pośród wersji z silnikami 2.0 benzyna, 2.2 diesel lub topową, sportową odmianę Stelvio Quadrifoglio. Podobnie jak Giulia, również Stelvio pobił rekord przejazdu na torze Nurburgring i oba auta są najszybszymi w swoich klasach.

Leasing na Alfa Romeo Stelvio

Kupując Alfę Stelvio warto rozważyć leasing operacyjny na Alfę Stelvio, gdyż taka forma finansowania umożliwia wliczenie rat leasingowych w całości w koszty uzyskania przychodu i przez to obniżenie podatku. Podatek VAT odlicza się w leasingu według aktualnych przepisów – możesz spokojnie odliczyć 50% VAT zawartego w cenie auta i ratach leasingowych.

Leasing na samochody SUV klasy premium to dziś standard. Praktycznie wszystkie tej klasy auta są nabywane na firmę w formie leasingu operacyjnego. Firmy korzystające z leasingu w ten sposób optymalizują swoje koszty, dlatego inwestycja w zakup samochodu jest opłacalna a sumaryczny koszt nabycia jest zbliżony do ceny katalogowej samochodu.

 

Warunki leasingu na Alfa Romeo Stelvio

Stelvio możesz wyleasingować na okres nawet do 7 lat. Wystarczy 1% wkładu własnego i podstawowe dokumenty firmy. Powinieneś prowadzić firmę minimum 3 miesiące oraz mieć skończone 25 lat. Jeśli masz takie życzenie, do raty leasingu można doliczyć ubezpieczenie samochodu oraz ubezpieczenie od straty finansowej GAP FAKTUROWY.

Ofertę leasingową na Alfę Stelvio przeliczy tobie nasz doradca leasingowy. Dopasujemy raty leasingowe do twoich potrzeb i możliwości, a wszystko sfinansujesz w leasingu bankowym w najlepszych firmach leasingowych. Zobacz nasz kalkulator leasingowy samochodu osobowego.

 

Alfa STELVIO w leasingu – wymagane dokumenty

Planując leasing na Alfę STELVIO nie musisz biegać z całym plikiem dokumentów. Samochody Alfa Romeo w tym przedziale cenowym są leasingowane przez nas w leasingu bankowym w postaci procedury uproszczonej. Aby dostać leasing na Stelvio będziesz musiał przygotować:

  • wniosek leasingowy
  • dokumenty tożsamości
  • specyfikację auta lub ofertę od dealera alfy romeo

Na podstawie powyższych dokumentów otrzymasz bardzo korzystny leasing, zwykle w ciągu 24 do 48 godzin. Doradca przyjedzie do Ciebie na podpisanie umowy a następnie zajmie się wszystkimi pozostałymi formalnościami leasingowymi. Leasing na Alfa Romeo Stelvio, to doskonała decyzja.

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji, oblicz leasing. Sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić.