Leasing na Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia

Samochody Alfa Romeo zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem kupujących którzy cenią sportowe właściwości jedne, piękno linii włoskich auta oraz styl i rozwiązania techniczne Alfa Romeo. Od modelu Alfa 159 oraz Giulietta Alfa Romeo znacznie poprawiła jakoś swoich samochodów. Obecnie nie ustępują one porównywalnym samochodom produkcji niemieckiej czy szwedzkiej. Ciekawym rozwiązaniem jest leasing na Alfa Romeo Giulia.

Nowością która została zaprezentowana na polskim rynku w 2016 roku jest model klasy premium – Alfa Romeo Giulia. Alfa Giulia na naszym rynku występuję w odmianach wyposażenia Giulia, Super, Veloce oraz Quadrifoglio. Już podstawowa wersja Giulii jest samochodem bogato wyposażony, oferowanym w konkurencyjnej cenie. W wersji Super natomiast Giulia ma na pokładzie praktycznie pełne dostępne wyposażenie. Obie oferowane są z silnikami 2.0 benzyna oraz 2.2 turbodiesel.

Odmiana Alfa Giulia Veloce jest natomiast oferowana z napędem na 4 koła oraz silnikiem benzynowym 280 KM. Jednak największe wrażenie robi wersja Giulia Quadrifoglio, oferowana z wywodzącym się z Ferrari silnikiem 2.9 biturbo 510 KM. Ceny samochodów Alfa romeo Giulia zaczynają się już od 130.000 zł po rabatach. Za topową wersję Quadrifoglio należy zapłacić nawet 370 tys. zł.

Leasing na Alfa Romeo Giulia

Każda Giulia dostępna jest obecnie w leasingu. Alfa Romeo proponuje swój leasing FCA, jednak jego warunki nie każdemu odpowiadają. Na rynku można otrzymać lepsze warunki finansowania. Przede wszystkim warto rozważyć leasing operacyjny na Alfę Giulia, ponieważ korzystając z takiej formy finansowania można raty leasingowe w całości wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Leasing na samochody premium o tej wartości to dziś standard na rynku. Firmy korzystające z leasingu dokonują w ten sposób optymalizacji kosztów, przez co inwestycja w zakup samochodu jest opłacalna a sumaryczny koszt jest zbliżony co wartości samochodu. W uproszczeniu można stwierdzić, że koszt leasingu opłaca za formę urząd skarbowy.

Oferta i Warunki Leasingu Alfy

Alfę Romeo Giulia możesz sfinansować w leasingu z minimalną wpłatą własną – wynoszącą tylko 1% wartości auta. Resztę możesz rozłożyć na dogodne raty leasingowe, nawet 84. Przy takim okresie leasingu samochód możesz wykupić za 1% jego wartości początkowej. Jeśli planujesz wziąć leasing na krótszy okres, na przykład 3 lub 4 lata, wartość wykupu samochodu po zakończeniu leasingu można podnieść do 30% wartości zakupu. Leasing na Alfa romeo Giulia otrzymasz bez wychodzenia z domu lub z biura. Możesz równie dostać finansowanie na Giulię w postaci pożyczki leasingowej. Szczegóły tego rodzaju sposobu finansowania wyjaśni ci nasz doradca.

Co ważne, leasing jaki proponujemy, można też wziąć z ubezpieczeniem samochodu albo dodać do niego ubezpieczenie spłaty umowy leasingowej GAP Fakturowy. GAP Fakturowy w leasingu zagwarantuje Tobie, że przez cały okres leasingu samochód nie będzie tracił na wartości – nawet przez 5 lat. Nasza oferta leasingu na Alfa romeo Giulia jest lepsza niż leasing oferowany przez salony. Zobacz nasz kalkulator leasingowy samochodu osobowego.

Alfa Giulia w leasingu – wymagane dokumenty

Planując leasing na Alfę Giulia nie musisz zbierać zbyt wielu dokumentów. Samochody w tym przedziale wartości są finansowane przez nas w leasingu bankowym w procedurach uproszczonych. Oznacza to, że w praktyce do otrzymania leasingu będziesz musiał przygotować tylko:

  • wniosek leasingowy
  • dokumenty tożsamości
  • specyfikację auta lub ofertę od dealera alfy

Na podstawie powyższych dokumentów otrzymasz bardzo korzystny leasing, zwykle w ciągu 24 do 48 godzin. Doradca przyjedzie do Ciebie na podpisanie umowy a następnie zajmie się wszystkimi pozostałymi formalnościami leasingowymi. Leasing na Alfa Romeo Giulia to jedna z najlepszych decyzji jakie możesz podjąć.

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji, oblicz leasing. Sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić.