pani leasing doradca

Jak dostać leasing

Jak dostać Leasing samochodowy? Leasing samochodowy oferta 10 firm leasingowych, bezpłatne doradztwo. Z nami dowiesz się jak dostać leasing samochodowy.

Często niezależni doradcy leasingowi rekrutują się z pośród osób z wieloletnim doświadczeniem w branży leasingowej, cechują się dogłębną znajomością tematu, procedur i warunków wielu firm leasingowych. Leasing samochodu do najczęstszy rodzaj leasingu. Nie skreślajmy niezależnych doradców tylko dlatego, że nie pracują w oddziale firmy leasingowej. Często nie pracują „na etacie” właśnie dlatego, że są na wyższym poziomie profesjonalizmu jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie, prowadzą własne firmy doradcze. Możecie się przekonać o tym pytając ile lat dana osoba pracuje w branży leasingowej.

Poniżej przedstawimy w kilku krokach procedurę uzyskania leasingu. Zapraszamy do konsultacji telefonicznej oraz wysłania zapytania o ofertę leasingową przez Formularz Kontaktowy. To nic nie kosztuje.

Raty leasingu operacyjnego pomoże obliczyć kalkulator leasingowy w PLN i EUR dla firm.

Jaki Leasing będzie najlepszy, jak dostać leasing samochodowy ?

Ubiegając się o leasing warto najpierw wybrać samochód jaki chcemy wyleasingować. Jeśli wiemy już co dokładnie, na jaki okres, przy jakim wkładzie własnym chcielibyśmy wziąć w leasing warto porozmawiać z Doradcą i wysłać zapytanie o ofertę leasingową. W tym momencie warto byśmy mogli określić dokładny model i wersję samochodu również dostawcę od którego chcemy kupić przedmiot. Powinniśmy umieć odpowiedzieć doradcy na pytanie o szacunkowe wyniki finansowe (przychód i dochód) za poprzedni oraz obecny rok, znać poziom naszych zobowiązań (kredyty, leasing samochodu).

Jeśli poświęcimy kilka minut na rozmowę z Doradcą z pewnością będziemy wiedzieć o naszych możliwościach leasingowych i usługach zawartych w koszcie leasingu. Otrzymamy też informacje o procedurze złożenia wniosku na leasing i zawarcia umowy a następnie odbioru przedmiotu.  Nie patrzmy tyko na koszt samej oferty. Wszak kupując garnitur, chcemy by był dobrze wykonany , z dobrych materiałów i pasował dokładnie na nas. Suma opłat jest czynnikiem ważnym ale nie najważniejszym. Należy rozważyć, co otrzymujemy w zamian. Warto zapytać doradcę ile lat pracuje w branży leasingowej.

Jeśli oferta którą przedstawił nam doradca jest satysfakcjonująca oraz omówiliśmy różne możliwości leasingu na samochód, należy przesłać doradcy niezbędne dokumenty i dane do wniosku o leasing samochodu.

Dokumenty wniosku leasingowego:

  1. dowód osobisty właściciela/reprezentanta firmy oraz współmałżonka
  2. fakturę pro forma, specyfikację lub umowę zamówienia z salonem
  3. przy samochodach używanych trzeba mieć kopię dowodu rejestracyjnego
  4. niekiedy Doradca poprosi Klienta o przesłanie PIT za ubiegły rok

Pytania na jakie należy znać odpowiedź:

  • przychód i dochód za rok ubiegły oraz aktualny
  • zobowiązania kredytowe i leasingowe (kwoty pozostałe do spłaty)
  • czy roczne ubezpieczenie pojazdu AC/OC/NW będziemy chcieli zapłacić jednorazowo, kwartalnie czy może w ratach leasingowych
  • kiedy auto będzie do odbioru/zakupu od Sprzedawcy
  • czy była już wpłacana zaliczka
  • czy rozważamy dodanie do leasingu samochodu usług dodatkowych jak: ubezpieczenie GAP, Assistance, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie na życie itp.

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.


Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy.

Oblicz leasing i wyślij zapytanie o ofertę. Zobacz nasz kalkulator leasingowy samochodu