Skoda Leasing

Skoda leasing na modele Fabia, nowa Skoda Octavia, luksusowa Skoda Superb, nowa Skoda Kodiaq. Proponujemy państwu najlepsze bankowe oferty leasingu na samochody nowe i używane Skody, jak również na samochody innych marek. Najczęściej nowe auta tej marki leasingowane są w formie leasingu operacyjnego, używane w pożyczce leasingowej.

U nas otrzymasz na Skodę od 0% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta finansowa na rynku. Weź z nami leasing na Skodę i ciesz się z nowego auta. Wyślij zapytanie. Zaproponujemy Tobie najlepszy leasing kalkulator rat taniej niż fabryczny leasing w salonach Skody.

Leasing z nami. Co zyskujesz?

 1. Masz pewność finansowania bankowego z najlepszymi specjalistami w branży.
 2. Codziennie sprawdzamy, jaka firma leasingowa zaoferuje Tobie najlepszą ofertę.
 3. Doradca bezpłatnie wyjaśni Tobie wszelkie zagadnienia związane z leasingiem oraz podpowie najlepsze rozwiązania.
 4. Masz gwarancję najlepszej oferty, profesjonalnej i szybkiej obsługi oraz opieki podczas trwania umowy.
 5. Zaproponujemy Tobie leasing bankowy taniej niż w salonie.

Skoda leasing bankowy na Skodę:

 1. Leasing Skoda – Standardowy leasing z wykupem 1%
 2. Leasing Standardowy z podwyższonym wykupem

Parametry:

 • okres leasingu skody nawet do 7 lat
 • wkład własny od 0% wartości
 • procedura uproszczona na oświadczenie
 • możliwa podwyższona wartość wykupu
 • najbardziej elastyczna oferta leasingowa na samochody Skoda

 

Leasing Skoda do 7 lat

Leasing Skoda Niska Rata pozwala otrzymać finansowanie leasingowe z najniższą ratą na rynku. Możesz ustalić leasing na okres nawet do 7 lat, dodatkowo obniżając oprocentowanie przy leasingu z Pakietem Usług Dodatkowych. Leasing Niska Rata dostępny jest również w opcji z podwyższonym wkładem własny oraz z podwyższonym wykupem.

Leasing Skoda 0% wkładu własnego

Oferta leasing 0% pozwala na otrzymanie finansowania na nowe samochody oraz wybrane maszyny z wkładem własnym od 0% wartości. Leasing z wkładem własnym 0% w procedurze uproszczonej przeznaczony jest na nowe samochody. Nie wymagany żadnych dokumentów finansowych. Zapytaj o leasing skoda 0%.

Leasing z ubezpieczeniem GAP

Leasing Niski Procent  dostępny jest dla Klientów mogących dokonać wyższego wkładu własnego lub wykupujących ubezpieczenie od straty finansowej GAP, jak również dla klientów zainteresowanych wykupieniem Pakietu Usług dodatkowych. Leasing Skoda Niski Procent jest również produktem oferowanym wybranym grupom zawodowym.

Leasing Skoda Duży Wykup

Najem długoterminowy z opcjonalnym wykupem to produkt finansowy dla Klientów zainteresowanych niskim wkładem własnym – od 0% oraz użytkowaniem auta do 5 lat. Po okresie leasingu Klient może zdecydować czy chce zwrócić auto czy wykupić za ustaloną wartość końcową (od 20 do 60% wartości początkowej). Najem długoterminowy oprócz serwisu może zawierać w sobie również koszty napraw, opon i ubezpieczenie auta.

Skoda leasing kalkulator

Odpowiednią ratę policzysz na kalkulatorze . Pomaga on we wstępnej orientacji w możliwych parametrach oferty leasingu Skoda i wynajmu długoterminowego na Skoda. Wyślij zapytanie – nasz doradca oddzwoni do ciebie i prześle ofertę leasingu. Kalkulator leasingu Skoda umożliwia samodzielne wyliczenie różnych wariantów leasingu na samochody marki Skoda – Octavia, Superb, Fabia . Pomagamy i doradzamy klientom z całej Polski.

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.