Leasing samochodu ciężarowego

Wszystkim Klientom rozważającym ofertę na leasing samochodu ciężarowego chcemy zaproponować ciekawy leasing samochodu dostawczego, ciężarowego, ciągnika siodłowego oraz leasing naczepy w procedurze uproszczonej. Leasing środków transportów w tym leasing samochodów ciężarowych odbywa się z nami większości w procedurze uproszczonej, bez dokumentów finansowych. Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem operacyjnym na samochód ciężarowy – zadzwoń lub wypełnij i wyślij formularz zapytania. Nasz doradca w ciągu 24 godzin przygotuje ofertę i prześlę ją na podany adres email. Będziesz mógł również porozmawiać bezpośrednio z doradcą leasingowym.

Do uzyskania leasingu na samochód ciężarowy prosimy o przygotowanie następujących dokumentów:  1) dowód osobisty Leasingobiorcy oraz współmałżonka lub akt rozdzielności majątkowej, 2) zamówienie, oferta lub faktura pro forma na auto 3) w przypadku używanego samochodu ciężarowego – kopia dowodu rejestracyjnego samochodu. Nie wymagamy dokumentów finansowych – wystarczy informacja ustna lub mailowa o przychodzie i dochodzie.

Warunki leasingu samochodu ciężarowego

Leasing samochodu ciężarowego może otrzymać firma która prowadzi działalność nie krócej niż 6 miesięcy. Wymagany wkład własny zależy od wartości samochodu oraz okresu działalności firmy – minimum to 5%. Umowa leasingowa może być zawarta na okres od 3 do 5 lat. Samochód ciężarowy lub naczepa do leasingu nie może być starszy niż 7 letni. Możliwy jest leasing samochodów nowych i używanych, zakup od dealera, z komisów oraz z okazjonalnej sprzedaży przez firmy.

Koszty i  VAT w leasingu samochodu ciężarowego

Zgodnie zobowiązującymi przepisami, biorąc w leasing operacyjny samochód ciężarowych można wpisać w koszty działalności 100 % wartości rat leasingowych netto. Podatek VAT jest w całości do odliczenia przez Leasingobiorcę.

Leasing samochodu ciężarowego w firmie to zdecydowanie najczęściej wybierana forma finansowania nabycia bądź użytkowania samochodu ciężarowego w firmach – zarówno tych małych jak i w dużych przedsiębiorstwach.

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.