Leasing na Mazda CX5

MAZDA CX5 to nowa odsłona rewelacyjnego SUVa MAZDY na rynku. Już poprzednia generacja SUV Mazdy od razu zaczęła robić furorę. Auto jest bardzo dobrze wykonane, stylowe i szybkie a przy tym naprawdę piękne. We wszystkich testach jest porównywane z takimi markami jak Audi, BMW, Hondza czy Toyota. Czego chcieć więcej? Dobrej ceny? Tak, MAZDA jest dostępna w leasingu operacyjnym i w wynajmie długoterminowym.

Leasing MAZDA CX5 – World Car of The Year 2018

6 marca 2018 na Salonie Samochodom w Genewie Mazda CX 5 została ogłoszona zwycięzcą konkursu Światowy Samochód Roku 2018 – Wordl Car of The Year 2018.

Widzieliśmy Mazdę CX5, jeździliśmy nią i możemy zagwarantować – będziesz pozytywnie zdziwiony jakością i stylem nowej MAZDY. Auto świetnie się prowadzi, jest duże, lekkie i szybkie. Jest też bardzo porządnie zbudowane. Kupując lub biorąc w leasing MAZDA będziesz mógł wybrać z pośród wersji z silnikami 2.0 benzyna, 2.2 diesel. Uwagę zwraca naprawdę piękna sylwetka nowej Mazdy i wnętrze nawiązujące do najlepszych wzorców, trochę przypominające to z bmw.

leasing mazda cx5

Leasing na MAZDĘ CX5 w procedurze uproszczonej

Auto o tej wartości warto wziąć w leasing aby raty leasingowe można było wliczyć w koszty działalności. Kupując Mazdę  warto rozważyć leasing operacyjny na Mazdę CX5, gdyż taka forma finansowania umożliwia wliczenie rat leasingowych w całości w koszty uzyskania przychodu i przez to obniżenie podatku. Podatek VAT odlicza się w leasingu według aktualnych przepisów – możesz spokojnie odliczyć 50% VAT zawartego w cenie auta i ratach leasingowych.

Symulację raty leasingu operacyjnego umożliwi tobie kalkulator leasingowy na samochód dla firmy.

Leasing na samochody SUV klasy premium to dziś standard. Praktycznie wszystkie tej klasy auta są nabywane na firmę w formie leasingu operacyjnego. Firmy korzystające z leasingu w ten sposób optymalizują swoje koszty, dlatego inwestycja w zakup samochodu jest opłacalna a sumaryczny koszt nabycia jest zbliżony do ceny katalogowej samochodu.

Warunki leasingu MAZDY CX5

CX5 możesz wyleasingować na okres nawet do 7 lat. Wystarczy 1% wkładu własnego i podstawowe dokumenty firmy. Powinieneś prowadzić firmę minimum 3 miesiące oraz mieć skończone 25 lat. Jeśli masz takie życzenie, do raty leasingu można doliczyć ubezpieczenie samochodu oraz ubezpieczenie od straty finansowej GAP FAKTUROWY. Ofertę leasingu na MAZDĘ CX5 przeliczy tobie nasz doradca leasingowy. Dopasujemy raty leasingowe do twoich potrzeb i możliwości, a wszystko sfinansujesz w leasingu bankowym w najlepszych firmach leasingowych.

leasing MAZDA CX5 – wymagane dokumenty

Planując leasing na Mazdę CX5 nie musisz biegać z całym plikiem dokumentów. Samochody Mazda w tym przedziale cenowym są leasingowane przez nas w leasingu bankowym w postaci procedury uproszczonej. Aby dostać leasing na Mazdę będziesz musiał przygotować:

  • wniosek leasingowy
  • dokumenty tożsamości
  • specyfikację auta lub ofertę od dealera alfy romeo

Na podstawie powyższych dokumentów otrzymasz bardzo korzystny leasing, zwykle w ciągu 24 do 48 godzin. Doradca przyjedzie do Ciebie na podpisanie umowy a następnie zajmie się wszystkimi pozostałymi formalnościami leasingowymi. Leasing na Mazdę CX5, to doskonała decyzja.

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji, oblicz leasing na kalkulatorze. Sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić.