Leasing na KIA SPORTAGE

Leasing samochodu KIA SPORTAGE jest standardowo najczęściej wybieraną formą finansowania KIA Sportage. Nowa generacja najlepszego suva Kia Sportage to kolejny etap ciągle poddawanej modyfikacjom i ulepszanej, popularnej KIA. Firmy wybierają KIA Sportage w leasingu operacyjnym, który daje szereg korzyści podatkowych i jest najlepszą formą finansowania tego docenianego koreańskiego samochodu.

leasing KIA Sportage dla Firm

Najbardziej opłacalnym rodzajem leasingu KIA Sportage jest sfinansowanie go w leasingu operacyjnego. Prowadzący działalność może wliczyć raty leasingowe w koszty działalności firmy. Poniżej pokazujemy możliwe rozwiązania finansowe dla leasingu tego modelu KIA:

 • procedura uproszczona pozwala wziąć KIA Sportage w leasing  operacyjnym na oświadczenie
 • opłata wstępna może wynieść tylko 1% wartości
 • leasing można rozłożyć na okres nawet do 84 miesięcy z możliwością wcześniejszej spłaty
 • jest możliwość rozłożenia ubezpieczenia komunikacyjnego AC/OC/NW na raty
 • umowa może być zabezpieczona przy pomocy ubezpieczenia GAP Fakturowy, gdzie auto nie będzie tracić na wartości

KIA oferuje w swoich salonach leasing, którego warunki nie muszą każdemu odpowiadać. Samodzielnie można znaleźć lepszą ofertę leasingu bankowego. Jeśli jesteś zainteresowany – zapytaj nas o leasing na KIA Sportage w leasingu bankowym. Zobacz nasz kalkulator leasingowy samochodu osobowego.

kia sportage kalkulator leasingowy polska

Jakie dokumenty do leasingu samochodu KIA Sportage

Uproszczona procedura oznacza minimalne wymogi dokumentacyjne:

 • wniosek leasingowy
 • dowód osobisty
 • umowa zamówienia lub oferta na samochód od sprzedającego

Leasing operacyjny można dostać bez wychodzenia z firmy. Na podstawie podstawowych dokumentów dostaniesz bardzo dobry leasing – decyzja w ciągu 24 godzin. Doradca leasingowy przyjedzie do Ciebie w celu podpisania leasingu, a potem zajmie się wszystkimi innymi formalnościami leasingowymi. Leasing operacyjny na KIa sportage, to doskonała decyzja finansowa, która pozwala tanio nabyć auto i zoptymalizować obciążenia podatkowe oraz VAT.

Aktualnie możesz nabyć Kia sportage z następującymi silnikami:

 • diesle  – 115 i 136 KM oraz 185 KM
 • silniki benzynowe – 132 i  177 KM
 • Kia jest pierwszym producentem aut na świecie, który oprócz samochodów napędzanych tradycyjnymi jednostkami napędowymi oferuje modele hybrydowe, hybrydy typu plug-in, auta elektryczne i hybrydę typu „mild hybrid” z silnikiem elektrycznym o napięciu 48V. Do 2025 roku Kia Motors planuje poszerzyć ofertę o 16 nowych modeli z zaawansowanym zespołem napędowym.KIA Sportage to na pewno jeden z najładniejszych aktualnie produkowanych SUVów klasy średniej. Samochód jest ładny nie tylko na zewnątrz ale robi również bardzo dobre wrażenia w środku. Polscy przedsiębiorcy doceniają również jakoś samochodów Kia, która absolutnie dorównuje samochodom japońskim, a przy tym auta te są tańsze od Japończyków o objęte 7 letnią gwarancją. Producent ma się czym pochwalić.

 

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji, zobacz kalkulator leasingowy. Sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić.