Leasing KIA – oferta, kalkulator

Leasing KIA dla naszych klientów, leasingujemy samochody nowe i używane wszystkich marek. Bankowy leasing samochodowy na samochody KIA Ceed,  leasing KIA Sportage, KIA Optima, KIA Sorento– to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania samochodów KIA w firmie. Najczęściej samochody leasingowane są w formie leasingu operacyjnego –  leasing na KIA Ceed, KIA Sportage, KIA Optima, KIA Sorento. U nas otrzymasz Leasing na KIA na 0% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta finansowa na rynku. Weź leasing kia i ciesz się z nowego auta. Leasingujemy samochody KIA w całym kraju.

Zaproponujemy Tobie leasing bankowy taniej niż w salonach KIA. Wyślij zapytanie.

Leasing KIA – Elastyczny leasing na KIA to:

  1. Leasing Standardowy z wykupem 1%
  2. Leasing Standardowy z podwyższonym wykupem
  3. Wynajem Długoterminowy samochodu KIA z wysokim wykupem lub zwrotem

Parametry:

  • leasing Kia nawet do 7 lat
  • wkład własny od 0% wartości
  • procedura uproszczona na oświadczenie
  • możliwa podwyższona wartość wykupu
  • najlepsza oferta leasingowa na samochody KIA

leasing kia


Leasing  KIA Niska Rata do 7 lat

Oferta leasingu  Niska Rata pozwala otrzymać finansowanie leasingowe z najniższą ratą na rynku. Możesz ustalić leasing na okres nawet do 7 lat, dodatkowo obniżając oprocentowanie przy leasingu z Pakietem Usług Dodatkowych. Leasing Kia Niska Rata dostępny jest również w opcji z podwyższonym wkładem własny oraz z podwyższonym wykupem.

Leasing KIA 0% wkładu własnego

Oferta leasing 0% pozwala na otrzymanie finansowania na nowe samochody oraz wybrane maszyny z wkładem własnym od 0% wartości. Leasing z wkładem własnym 0% w procedurze uproszczonej przeznaczony jest na nowe samochody. Nie wymagany żadnych dokumentów finansowych. Zapytaj o leasing 0%.

Leasing z ubezpieczeniem GAP

Kia Leasing Niski Procent  dostępny jest dla Klientów mogących dokonać wyższego wkładu własnego lub wykupujących ubezpieczenie od straty finansowej GAP, jak również dla klientów zainteresowanych wykupieniem Pakietu Usług dodatkowych. Leasing Kia Niski Procent jest również produktem oferowanym wybranym grupom zawodowym.

Leasing  KIA Duży Wykup

Najem długoterminowy Kia z opcjonalnym wykupem to produkt finansowy dla Klientów zainteresowanych niskim wkładem własnym – od 0% oraz użytkowaniem auta do 5 lat. Po okresie leasingu Klient może zdecydować czy chce zwrócić auto czy wykupić za ustaloną wartość końcową (od 20 do 60% wartości początkowej). Najem długoterminowy oprócz serwisu może zawierać w sobie również koszty napraw, opon i ubezpieczenie auta.

KIA leasing kalkulator

Kia kalkulator leasingowy pomoże ci we wstępnej orientacji w możliwych parametrach oferty leasingu Kia i wynajmu długoterminowego na Kia. Wyślij zapytanie – nasz doradca oddzwoni do ciebie i prześle ofertę leasingu. Kalkulator leasingu Kia umożliwia samodzielne wyliczenie różnych wariantów leasingu na samochody marki Kia – modele Kia Ceed, Optima, Sportage, Carens. Pomagamy i doradzamy klientom z całej Polski.

Leasing  Konsumencki KIA

W ramach proponowanej oferty leasingu umożliwiamy również klientom leasing konsumencki na samochody KIA. Leasing konsumencki przeznaczony jest dla osób prywatnych zatrudnionych na umowę o pracę. Większość samochodów obejmuje leasing konsumencki w procedurze uproszczonej, na oświadczenie. Proponujemy wkład własny już od 1% wartości na wszystkie modele, okres bankowego leasingu konsumenckiego – nawet do 7 lat.

W razie zainteresowania ofertą leasingu dla firm lub leasingu konsumenckiego – zapraszamy do kontaktu.