KIA Leasing

Leasing KIA Ceed, leasing KIA Sportage, KIA Optima, KIA Sorento. Finansujemy w leasingu i pożyczce samochody nowe i używane wszystkich marek. Bankowy KIA leasing samochodowy na samochody KIA Ceed, leasing KIA Sportage, KIA Optima, KIA Sorento– to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania samochodów KIA w firmie. Najczęściej samochody leasingowane są w formie leasingu operacyjnego –  leasing na KIA Ceed, KIA Sportage, KIA Optima, KIA Sorento. U nas otrzymasz Leasing na KIA na 0% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta finansowa na rynku. Weź leasing kia i ciesz się z nowego auta. Leasingujemy samochody KIA w całym kraju.

Leasing KIA z nami. Co zyskujesz?

  1. Masz pewność finansowania bankowego z najlepszymi specjalistami w branży.
  2. Codziennie sprawdzamy, jaka firma leasingowa zaoferuje Tobie najlepszą ofertę.
  3. Doradca bezpłatnie wyjaśni Tobie wszelkie zagadnienia związane z leasingiem oraz podpowie najlepsze rozwiązania.
  4. Masz gwarancję najlepszej oferty, profesjonalnej i szybkiej obsługi oraz opieki podczas trwania umowy.
  5. Zaproponujemy Tobie leasing bankowy taniej niż w salonie.

 

Elastyczny bankowy leasing na KIA

Parametry:

  • leasing Kia nawet do 7 lat
  • wkład własny od 0% wartości
  • procedura uproszczona na oświadczenie
  • możliwa podwyższona wartość wykupu
  • najlepsza oferta leasingowa na samochody KIA

 

KIA Leasing Niska Rata do 7 lat

Oferta leasingu  Niska Rata pozwala otrzymać finansowanie leasingowe z najniższą ratą na rynku. Możesz ustalić leasing na okres nawet do 7 lat, dodatkowo obniżając oprocentowanie przy leasingu z Pakietem Usług Dodatkowych. Leasing Kia Niska Rata dostępny jest również w opcji z podwyższonym wkładem własny oraz z podwyższonym wykupem.

Leasing KIA 0% wkładu własnego

Oferta leasing 0% pozwala na otrzymanie finansowania na nowe samochody oraz wybrane maszyny z wkładem własnym od 0% wartości. Leasing z wkładem własnym 0% w procedurze uproszczonej przeznaczony jest na nowe samochody. Nie wymagany żadnych dokumentów finansowych. Zapytaj o leasing 0%.

Leasing z ubezpieczeniem GAP

Kia Leasing Niski Procent  dostępny jest dla Klientów mogących dokonać wyższego wkładu własnego lub wykupujących ubezpieczenie od straty finansowej GAP, jak również dla klientów zainteresowanych wykupieniem Pakietu Usług dodatkowych. Leasing Kia Niski Procent jest również produktem oferowanym wybranym grupom zawodowym.

KIA leasing kalkulator

Na pewno ten kalkulator pomoże ci we wstępnej orientacji w możliwych parametrach oferty leasingu Kia i wynajmu długoterminowego na Kia. Wyślij zapytanie – nasz doradca oddzwoni do ciebie i prześle ofertę leasingu. Kalkulator leasingu Kia umożliwia samodzielne wyliczenie różnych wariantów leasingu na samochody marki Kia – modele Kia Ceed, Optima, Sportage, Carens. Pomagamy i doradzamy klientom z całej Polski.

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.