KIA Leasing

KIA Leasing

Leasing KIA dla naszych klientów, leasingujemy samochody nowe i używane wszystkich marek. Bankowy KIA leasing samochodowy na samochody KIA Ceed, leasing KIA Sportage, KIA Optima, KIA Sorento– to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania samochodów KIA w firmie. Najczęściej samochody leasingowane są w formie leasingu operacyjnego –  leasing na KIA Ceed, KIA Sportage, KIA Optima, KIA Sorento. U nas otrzymasz Leasing na KIA na 0% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta finansowa na rynku. Weź leasing kia i ciesz się z nowego auta. Leasingujemy samochody KIA w całym kraju.

Zaproponujemy Tobie leasing bankowy taniej niż w salonach KIA. Leasing Kalkulator rat na kia.

KIA Leasing – Elastyczny leasing na KIA

Parametry:

  • leasing Kia nawet do 7 lat
  • wkład własny od 0% wartości
  • procedura uproszczona na oświadczenie
  • możliwa podwyższona wartość wykupu
  • najlepsza oferta leasingowa na samochody KIA

 

KIA Leasing Niska Rata do 7 lat

Oferta leasingu  Niska Rata pozwala otrzymać finansowanie leasingowe z najniższą ratą na rynku. Możesz ustalić leasing na okres nawet do 7 lat, dodatkowo obniżając oprocentowanie przy leasingu z Pakietem Usług Dodatkowych. Leasing Kia Niska Rata dostępny jest również w opcji z podwyższonym wkładem własny oraz z podwyższonym wykupem.

Leasing KIA 0% wkładu własnego

Oferta leasing 0% pozwala na otrzymanie finansowania na nowe samochody oraz wybrane maszyny z wkładem własnym od 0% wartości. Leasing z wkładem własnym 0% w procedurze uproszczonej przeznaczony jest na nowe samochody. Nie wymagany żadnych dokumentów finansowych. Zapytaj o leasing 0%.

Leasing z ubezpieczeniem GAP

Kia Leasing Niski Procent  dostępny jest dla Klientów mogących dokonać wyższego wkładu własnego lub wykupujących ubezpieczenie od straty finansowej GAP, jak również dla klientów zainteresowanych wykupieniem Pakietu Usług dodatkowych. Leasing Kia Niski Procent jest również produktem oferowanym wybranym grupom zawodowym.

KIA leasing kalkulator

Kia kalkulator leasingowy pomoże ci we wstępnej orientacji w możliwych parametrach oferty leasingu Kia i wynajmu długoterminowego na Kia. Wyślij zapytanie – nasz doradca oddzwoni do ciebie i prześle ofertę leasingu. Kalkulator leasingu Kia umożliwia samodzielne wyliczenie różnych wariantów leasingu na samochody marki Kia – modele Kia Ceed, Optima, Sportage, Carens. Pomagamy i doradzamy klientom z całej Polski.

%d bloggers like this: