Leasing Fiat

Leasing cieszącego się ciągłym powiedzeniem Fiata 500, Leasing na Fiat Ducato oraz rewelacyjnego Tipo.

Bankowy leasing samochodowy na samochody FIAT – to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania samochodów FIAT w firmie. Najczęściej samochody Fiat leasingowane są w formie leasingu operacyjnego. Leasing  modele Fiat 500, Leasing Fiat Ducato, Tipo, Leasing Fiat Freemont, Doblo. U nas otrzymasz Leasing na Fiat od 0% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta finansowa na rynku. Weź w leasing  na Fiat i ciesz się z nowego auta. Zobacz kalkulator rat na Fiata.

Zobacz Leasing fabryczny – pułapki leasingu

Leasing Fiat u nas to:

  • okres leasingu nawet do 7 lat
  • wkład własny od 0% wartości
  • procedura uproszczona na oświadczenie
  • możliwa podwyższona wartość wykupu
  • najlepsza oferta leasingowa na samochody Fiat

Leasing do 7 lat

Oferta leasingu Niska Rata pozwala otrzymać finansowanie leasingowe z najniższą ratą na rynku. Możesz ustalić leasing na okres nawet do 7 lat, dodatkowo obniżając oprocentowanie przy leasingu z Pakietem Usług Dodatkowych. Leasing Niska Rata dostępny jest również w opcji z podwyższonym wkładem własny oraz z podwyższonym wykupem.

Nawet od 0% wkładu własnego

Oferta leasing 0%  pozwala na otrzymanie finansowania na nowe samochody oraz wybrane maszyny z wkładem własnym od o% wartości. Leasing z wkładem własnym 0% w procedurze uproszczonej przeznaczony jest na nowe samochody. Nie wymagany żadnych dokumentów finansowych. Zapytaj o leasing 0%.

Leasing z ubezpieczeniem GAP

Leasing Niski Procent  dostępny jest dla Klientów mogących dokonać wyższego wkładu własnego lub wykupujących ubezpieczenie od straty finansowej GAP, jak również dla klientów zainteresowanych wykupieniem Pakietu Usług dodatkowych. Leasing Niski Procent jest również produktem oferowanym wybranym grupom zawodowym.

Leasing Duży Wykup

Najem długoterminowy z opcjonalnym wykupem to produkt finansowy dla Klientów zainteresowanych niskim wkładem własnym – od 0% oraz użytkowaniem auta do 5 lat. Po okresie leasingu Klient może zdecydować czy chce zwrócić auto czy wykupić za ustaloną wartość końcową (od 20 do 60% wartości początkowej). Najem długoterminowy oprócz serwisu może zawierać w sobie również koszty napraw, opon i ubezpieczenie auta.

 

Fiat leasing kalkulator

Profesjonalny kalkulator pomoże ci we wstępnej orientacji w możliwych parametrach oferty leasingu Fiat i wynajmu długoterminowego na Fiat. Wyślij zapytanie – nasz doradca oddzwoni do ciebie i prześle ofertę leasingu. Kalkulator leasingu Fiat umożliwia samodzielne wyliczenie różnych wariantów leasingu na samochody marki Fiat – modele Fiat 500, Fiat Ducato, Tipo, Freemont, Doblo. Pomagamy i doradzamy klientom z całej Polski.

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

 

%d bloggers like this: