Leasing BMW

Leasing BMW

Leasing BMW, elastyczna oferta leasingowa i najmu długoterminowego na samochody BMW. Proponujemy leasing samochodów nowych i używanych wszystkich marek, również BMW, zarówno nowych jak i używanych. Moga to być samochody krajowe lub sprowadzone z zagranicy. Bankowy leasing na samochody BMW 3, BMW 5, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BMW 4 – to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania aut marki BMW w firmie. Najczęściej samochody tej marki leasingowane są w formie leasingu operacyjnego.

U nas otrzymasz bankowy Leasing BMW od 0% wkładu własnego, nawet do 84 miesięcy. Oferujemy również bankowy leasing BMW na kilometry „happy miles”. Konkurencyjna oferta finansowa. Zaproponujemy Tobie leasing bankowy taniej niż w salonach BMW i komisach samochodowych. Weź leasing BMW i ciesz się z nowego auta.

Zobacz Leasing fabryczny – pułapki leasingu

Leasing BMW, to łatwy leasing na BMW:

 1. Leasing BMW z wykupem 1%
 2. Leasing Standardowy z podwyższonym wykupem nawet do 40% wartości
 3. Wynajem Długoterminowy z serwisem i z wysokim wykupem lub zwrotem auta

Parametry leasing na nowe i używane BMW:

 • leasing BMW nawet do 7 lat
 • wkład własny od 0% wartości
 • procedura uproszczona na oświadczenie
 • możliwa podwyższona wartość wykupu
 • najbardziej elastyczna oferta leasingowa na samochody BMW
 • finansowanie w czołowej Firmie Leasingowej
 • obsługa wyłącznie przez doświadczonych doradców leasingowych
 • opieka i pomoc w czasie trwania umowy

Leasing BMW Niska Rata do 7 lat

Oferta leasingu Niska Rata pozwala otrzymać finansowanie leasingowe z najniższą ratą na rynku. Możesz ustalić leasing na okres nawet do 7 lat, dodatkowo obniżając oprocentowanie przy leasingu z Pakietem Usług Dodatkowych. Leasing BMW Niska Rata dostępny jest również w opcji z podwyższonym wkładem własny oraz z podwyższonym wykupem.

Leasing BMW niski wkład własny

Oferta leasingu pozwala na otrzymanie finansowania na nowe samochody oraz wybrane maszyny z wkładem własnym od 0% wartości.  BMW leasing z wkładem własnym 0% w procedurze uproszczonej przeznaczony jest na nowe samochody. Nie wymagany żadnych dokumentów finansowych.

Leasing na BMW z ubezpieczeniem GAP

Leasing Niski Procent  dostępny jest dla Klientów mogących dokonać wyższego wkładu własnego lub wykupujących ubezpieczenie od straty finansowej GAP, jak również dla klientów zainteresowanych wykupieniem Pakietu Usług dodatkowych. Leasing BMW Niski Procent jest również produktem oferowanym wybranym grupom zawodowym.

Leasing Duży Wykup

Najem długoterminowy  na nowe BMW z opcjonalnym wykupem to produkt finansowy dla Klientów zainteresowanych niskim wkładem własnym – od 0% oraz użytkowaniem auta do 5 lat. Po okresie leasingu Klient może zdecydować czy chce zwrócić auto czy wykupić za ustaloną wartość końcową (od 20 do 60% wartości początkowej). Najem długoterminowy oprócz serwisu może zawierać w sobie również koszty napraw, opon i ubezpieczenie BMW.

 

BMW leasing kalkulator

BMW kalkulator leasingowy pomoże ci we wstępnej orientacji w możliwych parametrach oferty leasingu BMW i wynajmu długoterminowego na BMW. Wyślij zapytanie – nasz doradca oddzwoni do ciebie i prześle ofertę leasingu. Kalkulator leasingu BMW umożliwia samodzielne wyliczenie różnych wariantów leasingu na samochody marki  BMW serii 3, 4, 5, X3, X4, X5, X6 Pomagamy i doradzamy klientom z całej Polski.

 

%d bloggers like this: