Leasing kalkulator rat

 • Najbardziej wiarygodne kalkulatory leasingowe on-line
 • Od ponad 20 lat obsługujemy Klientów w całym kraju
 • Analizujemy ofertę 10 największych firm leasingowych

KALKULATOR LEASINGU >>

Serwis zawiera kalkulator leasingowy, blog, porady. Zapytaj Nas bezpłatnie o najlepszą ofertę leasingu operacyjnego samochodu osobowego, ciężarowego, maszyn, wynajem długoterminowy lub pożyczkę leasingową dla Firm.


WYŚLIJ ZAPYTANIE O OFERTĘ >>


Kalkulator leasingu operacyjnego samochodu i maszyny

Kalkulator leasingu operacyjnego pozwoli obliczyć wstępnie raty leasingu na samochód lub maszynę. Wpisując parametry do kalkulatora możesz zasymulować prognozowane warunki leasingu w największych firmach leasingowych.

Nasz kalkulator leasingowy pokazuje wyniki w sposób maksymalnie dokładny. Jeśli jesteś zainteresowany najlepszą z ofert leasingu – wyślij zapytanie. Doradca leasingowy oddzwoni i przedstawi najciekawszą ofertę leasingową.


obliczymy twój leasing on-line

Kalkulator Leasingowy to niezależny portal doradztwa leasingowego. Potrzebujesz decyzji o przyznaniu leasingu lub symulacji rat? Dostarczą ci jej nasi Doradcy. Chcesz się dowiedzieć, gdzie i na jakich warunkach otrzymasz najlepszą ofertę leasingu, pożyczki lub kredytu na samochód lub maszynę? Pomoże ci je wstępnie zasymulować nasz kalkulator rat leasingowych.

Tematyka strony:

 • kalkulator leasingowy on-line samochodów, maszyn, konsumencki, dla firmy, dla nowej firmy
 • leasing operacyjny dla firm
 • leasing finansowy
 • leasing czy kredyt na auto
 • pożyczka leasingowa
 • skutki podatkowe leasingu, podatek  dochodowy i VAT w leasingu
 • słownik / encyklopedia leasingu
 • warunki firm leasingowych, opłaty leasingowe
 • koszty leasingu, oprocentowanie leasingu
 • kalkulator leasingu w PLN oraz w EUR

Kalkulator rat leasingu operacyjnego umożliwia zainteresowanym leasingiem zorientowanie się w parametrach leasingu bankowych firm leasingowych.  Nasz kalkulator jako jedyny przelicza prawidłowo ofertę leasingu  dla każdego rodzaju samochodu lub maszyny. Pozwala poznać szacunkową możliwą kwotę raty oraz wysłać zapytanie o najlepszą ofertę. Oblicz leasing, skontaktuj się z nami – gwarantuje przedstawienie najlepszych warunków leasingu oraz profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Kalkulator leasingu operacyjnego

 • Leasing operacyjny i obliczanie leasingu
 • Skutki podatkowe leasingu operacyjnego
 • Oprocentowanie i koszt leasingu samochodowego

Leasing operacyjny jest najbardziej rozpowszechnioną i opłacalną formą leasingu. Jego głównymi zaletami są: możliwość wliczenia rat leasingowych w koszty działalności firmy oraz możliwość odliczenia podatku VAT. Kalkulator leasingu operacyjnego powinien wskazywać: kwotę wkładu własnego klienta (opłaty wstępnej), raty leasingu oraz kwotę wykupu przedmiotu po leasingu, czyli tzw. wartość końcową. Nie są to jednak zazwyczaj wszystkie opłaty leasingowe.

Obliczanie leasingu to nie tylko raty leasingowe. W rozmowie z doradcą trzeba poruszyć kwestie innych opłat dodatkowych, które mogą występować do umowy. Do wymienionych opłat należy dodatkowo doliczyć koszty ubezpieczenia przedmiotu finansowania, koszty rejestracji pojazdu oraz tzw. koszty dodatkowe związane z Tabelą Opłat Dodatkowych. Czasami do umowy leasingu wymagane są dodatkowe produkty ubezpieczeniowe, takie jak ubezpieczenie Gap czy ubezpieczenie Ochrona Prawna.

Koszt leasingu jest istotny, ale pamiętaj – biorąc samochód w leasing warto rozważyć ubezpieczenie auta oraz umowy. Kalkulator leasingowy nie pokazuje opłat za produkty dodatkowe, ponieważ ulegają one częstym zmianom i są różne w różnych firmach leasingowych. Te szczegóły omawia się każdorazowo z doradcą leasingowym.

Oprocentowanie leasingu samochodowego należy liczyć z uwzględnieniem nie tylko sumy opłat leasingowych, ale też struktury opłat oraz wszelkich opłat dodatkowych. Wtedy dopiero możemy prawidłowo policzyć oprocentowanie i koszt leasingu. Niestety, ale czynność ta jest prawie niewykonalna dla osób nie posiadających odpowiednich narzędzi oraz wiedzy na temat tego jak policzyć realny koszt leasingu. Służymy pomocą w uzyskaniu najlepszej oferty i poleczeniem realnego kosztu i oprocentowania.

Obliczenie leasingu finansowego

 • Leasing finansowy i obliczanie leasingu
 • Skutki podatkowe leasingu finansowego
 • Leasing czy kredyt samochodowy

Leasing finansowy (kapitałowy) jest to rodzaj leasingu w którym przedmiot leasingu wchodzi w skład majątku leasingobiorcy. Odpisów amortyzacyjnych dokonuje tu leasingobiorca, nie ma on jednak prawa do wliczenia rat leasingowych bezpośrednio w koszty. W koszty uzyskania przychodu leasingobiorca ma prawo wpisać tylko odsetki od płaconych rat leasingowych. Podatek VAT w przypadku leasingu finansowego leasingobiorca płaci w całości wraz z dokonaniem płatności pierwszej raty leasingowej (niektóre firmy leasingowe płacą go za Klienta i rozkładają w ratach leasingowych).

Kalkulator leasingu finansowego uwzględnia wkład własny Klienta, podatek VAT płatny jednorazowo, miesięczne raty leasingowe podzielone na kapitał i odsetki. W tym rodzaju leasingu wykup przedmiotu następuje automatycznie po spłacie rat leasingowych. Harmonogram leasingu finansowego kalkuluje się podobnie jak harmonogram kredytu czy pożyczki. W leasingu finansowym samochodu warto nabywać np. auta z komisów, sprzedawane na fakturę VAT-marża.

Kredyt samochodowy czy leasing – od względem podatkowym jest zbliżony do formy leasingu finansowego, jednak bardziej prosty jeśli chodzi o rozliczenia podatku VAT w leasingu. W koszty działalności firmy wliczyć można amortyzację samochodu oraz odsetki od kredytu. Nasz kalkulator policzy kredyt samochodowy, tak jak leasing. Wystarczy odpowiednio wpisać dane lub najlepiej zwrócić się w tej sprawie do naszego doradcy.


Oprocentowanie leasingu

Nasz serwis odpowiada na pytania jakie są składowe kosztu leasingu i jak obliczyć koszt oraz oprocentowanie leasingu. Dowiesz się tutaj:

 • Na czym polega leasing i pożyczka leasingowa
 • Jak wziąć leasing
 • Jak otrzymać symulację leasingu
 • Gdzie wziąć leasing
 • Warunki firm leasingowych

Zapewniamy finansowanie w wielu firmach leasingowych wszystkich środków transportu: samochodów osobowych, aut dostawczych i ciężarowych. Nasza oferta obejmuje również leasing i pożyczkę leasingową na ciągniki siodłowe i naczepy, sprzęt budowlany i rolniczy, jak też leasing na inne maszyny i urządzenia. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania w leasingu zwrotnym oraz leasingu dla nowych firm.

Ponieważ współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie bardzo korzystną i kompleksową ofertę leasingu i pożyczki leasingowej. Dzięki ponad 20-letniej praktyce w branży usług leasingowych znamy rynek, dobre i gorsze strony każdej firmy leasingowej. Pomimo wszelkich zalet i możliwie największej aktualności, nasz kalkulator leasingowy nie zastępuje realnej oferty, którą możesz otrzymać od naszego doradcy leasingowego. Dlatego zalecamy wysłanie do nas zapytania leasingowego. Codziennie monitorujemy ofertę czołowych firm leasingowych.

Bankowy leasing samochodów nowych i używanych dla klientów prowadzących działalność gospodarczą w większości realizujemy w procedurze uproszczonej. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

 

Oceń nas:

Leasing kalkulator rat
4.8 (95.56%) 54 votes