Volkswagen Leasing Polska

Volkswagen Leasing Polska

Od 30 maja 2014 roku Volkswagen Leasing Polska GmbH prowadzi działalność w Polsce za pośrednictwem utworzonego Oddziału – Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Proponuje leasing i najem długoterminowy na samochody koncernu VW – Porsche, Audi, Skoda, Seat oraz Volkswagen. Należy więc zaznaczyć, że VW Leasing jest firmą zagraniczną z oddziałem w Polsce.

Oferta leasingu na VW

  • finansowanie środków transportu marek  Porsche, Audi, Skoda, Seat oraz Volkswagen
  • nie finansuje innych marek
  • sprzedaż produktów poprzez salony samochodowe własnych marek

Oferta leasingu Skody

Leasing na samochody Skoda realizowany jest przez firmę volkswagen leasing. W ramach leasingu na skodę oferta leasingowa różni się jednak od oferty leasingowej dla innych marek. Trudno tutaj otrzymać leasing niski procent typu 103-105. Powodem jest głównie niższa marża na samochody Skoda, a co za tym idzie firma leasingowa musi zarabiać na leasingu, a nie na upustach cenowych od producenta, jak to ma miejsce najczęściej przy leasingu samochodów Audi.

Oferta leasingu na Audi

Jak napisaliśmy wyżej, Audi potrafi oferować bardzo dobre oprocentowanie leasingu. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że często odbywa się to kosztem braku rabatu na samochód, co przy markach premium, do jakich zalicza się audi powinno być standardem. Dziś już nikt nie kupuje samochodu po cenie „katalogowej”, co czyni większość cenników marek premium fikcyjnymi.

Zalecamy zapytać o ofertę niezależnych, bankowych firm leasingowych. Porównanie realnego kosztu leasingu, warunków oraz zapisów ogólnych warunków leasingu może przeważyć na korzyść bankowych firm leasingowych.

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Volkswagen Leasing Polska
3.9 (78%) 20 votes