Volkswagen Leasing kalkulator

Volkswagen Leasing oferta i kalkulator

Od 30 maja 2014 roku Volkswagen Leasing Polska GmbH prowadzi działalność w Polsce za pośrednictwem utworzonego Oddziału – Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Proponuje leasing i najem długoterminowy na samochody koncernu VW – Porsche, Audi, Skoda, Seat oraz Volkswagen. Należy więc zaznaczyć, że VW Leasing jest firmą zagraniczną z oddziałem w Polsce. Oblicz ratę leasing, zobacz przykładowy.

Oferta leasingu na VW

  • finansowanie środków transportu marek  Porsche, Audi, Skoda, Seat oraz Volkswagen
  • nie finansuje innych marek
  • sprzedaż produktów poprzez salony samochodowe własnych marek

Oferta leasingu Skody

Leasing na samochody Skoda realizowany jest przez firmę volkswagen leasing. W ramach leasingu na skodę oferta leasingowa różni się jednak od oferty leasingowej dla innych marek. Trudno tutaj otrzymać leasing niski procent typu 103-105. Powodem jest głównie niższa marża na samochody Skoda, a co za tym idzie firma leasingowa musi zarabiać na leasingu, a nie na upustach cenowych od producenta, jak to ma miejsce najczęściej przy leasingu samochodów Audi.

Oferta leasingu na Audi

Jak napisaliśmy wyżej, Audi potrafi oferować bardzo dobre oprocentowanie leasingu. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że często odbywa się to kosztem braku rabatu na samochód, co przy markach premium, do jakich zalicza się audi powinno być standardem. Dziś już nikt nie kupuje samochodu po cenie „katalogowej”, co czyni większość cenników marek premium fikcyjnymi.

Zalecamy zapytać o ofertę niezależnych, bankowych firm leasingowych. Porównanie realnego kosztu leasingu, warunków oraz zapisów ogólnych warunków leasingu może przeważyć na korzyść bankowych firm leasingowych.

 

Leasing w Volkswagen Leasing

Wśród oferty leasingowej grupy Volkswagen mogą Państwo znaleźć kilka opcji. Należą do nich leasing klasyczny, leasing konsumencki, leasing z wysokim wykupem, wynajem długoterminowy, pakiety leasingowe, zarządzanie flotą oraz samochody poleasingowe.

Volkswagen leasing Polska wprowadza możliwość wybrania leasingu konsumenckiego, gdzie dotychczasowa oferta skierowana wyłącznie dla firm pojawia się w wersji dopasowanej dla klienta indywidualnego. Pakiet usług można dopasować pod kątem zrezygnowania z wkładu własnego, co wiąże się z wysokością miesięcznej raty.

Leasing z wysokim wykupem skierowany jest do leasingobiorców, których interesuje spłata rzeczywistej utraty wartości samochodu podczas użytkowania. Oprócz zakupu za gotówkę możliwe jest zawarcie umowy z 1% wartością końcową oraz z wysoką wartością końcową, która jest ograniczona przebiegiem do 40 000 km rocznie.

W przypadku leasingu długoterminowego konsument otrzymuje pewność stałej stawki ubezpieczenia na czas trwania umowy, serwis i naprawy aut realizowane w ASO oraz raport szkodowości dostosowany do potrzeb.

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Volkswagen Leasing kalkulator
4 (80%) 22 votes