PKO Leasing oferta

PKO Leasing powstał w roku 1999, posiada dwie siedziby: w Warszawie oraz Łodzi. Jest to jeden z czołowych funduszy w kraju specjalizujący się w leasingu operacyjnym i kapitałowym ruchomości oraz nieruchomości, długoterminowym wynajmem samochodów oraz zarządzaniem flotą pojazdów. Dawniej PKO Leasing występował pod nazwą Bankowy Fundusz Leasingowy.

PKO Leasing został największą firmą leasingową.

W 2016 roku PKO Leasing przejął inną firmę leasingową, Raiffeisen leasing. Obecnie firma ma bardzo duże szanse na pierwsze miejsce wśród największych firm leasingowych pod względem wartości oddanych w leasing samochodów i maszyn.

PKO Leasing oferuje wszystkie rodzaje leasingu: m.in. leasing kapitałowy, leasing zwrotny, leasing nieruchomości.

Produkty leasingowe dostępne w PKO Leasing:

  • leasing samochodów osobowych
  • leasing samochodów dostawczych
  • leasing samochodów ciężarowych
  • leasing maszyn i urządzeń
  • leasing nieruchomości
  • leasing maszyn rolniczych

Nasza opinia:

Jest dużą firmą należącą do jeszcze większego banku. Jak zwykle w takich przypadkach solidna oferta wiąże się często z dużą ilością formalności, która potrafi zniechęcić niejednego klienta. Niewielkie pole do negocjacji jeśli chodzi o elastyczność oferty. Duża ilość dokumentów i solidna lista opłat dodatkowych. PKO Leasing posiada chyba najdłuższe Ogólne Warunki Leasingu jakie widzieliśmy (8 stron + załączniki). Trzeba dokładnie wertować tabele opłat i prowizji, mimo że to dosyć żmudne i uciążliwe. Przede wszystkim o taką tabelę trzeba samodzielnie zapytać.

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.