mLeasing - warunki, oferta, opinie

Firma mLeasing funkcjonująca od 1991 roku z główną siedzibą w Warszawie, należąca do grupy Commerzbank. Jest to jeden z czołowych polskich funduszy oferujących leasing dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw. W ramach usługi Car Fleet Management proponuje kompleksowe usługi finansowania i zarządzania flotami samochodów osobowych i dostawczych o dmc do 3,5t dla dużych firm. Do grudnia 2013 roku firma funkcjonowała pod nazwą BRE Leasing Sp. z o.o. Firma należy do mBanku. Warto zapoznać się z ofertą. Zapraszamy do wysłania zapytania o kontakt na stronie.

Produkty leasingowe dostępne w mLeasing:

  • leasing samochodów osobowych
  • leasing samochodów dostawczych
  • leasing samochodów ciężarowych
  • leasing maszyn i urządzeń
  • leasing nieruchomości
  • leasing maszyn rolniczych

Nasza opinia:

Firma ma długą historię na rynku leasingowych, solidnego udziałowca. Należy do czołówki firm leasingowych w Polsce. Prowadzi dość ostrożną politykę finansowania jednak po włączeniu w mBank chyba zatraciła rynkową agresywność i zamknęła się za internetową platformą mbanku. Ogólne Warunki Leasingu to broszura, należy też spodziewać się opłat i dodatkowych płatnych produktów.

Leasing w mLeasing

mleasing należy do firmy mbank. W skład usług leasingowych oferowanych przez organizację wchodzi finansowanie: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn i urządzeń, maszyn budowlanych, urządzeń medycznych oraz nieruchomości. Finansowania w segmencie samochodów osobowych dotyczą pojazdy nowe oraz używane o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t. Znajdziemy tu więc wszystkie dostępne na rodzimym rynku samochody osobowe, dostawcze, motocykle oraz quady. Oferowany jest leasing operacyjny, finansowy i zwrotny w walucie PLN oraz EUR. Dostępny czas zawarcia umowy zawiera się w granicach od 24 miesięcy do 72 miesięcy. Oferta leasingowa w zakresie pojazdów ciężarowych skierowana jest do małych – średnich przedsiębiorstw, mikrofirm oraz dużych przedsiębiorstw. Do przedmiotów transakcji należą: ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy, autobusy oraz pojazdy komunalne. Finansowania dotyczą w tym przypadku zarówno pojedyncze pojazdy, jak i duże floty na okres od 24 do 60 miesięcy    
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.