Millennium leasing - warunki, oferta, opinie

Millennium Leasing jest jedną z pierwszych i najdłużej funkcjonujących na rynku firm leasingowych w Polsce. Rozpoczęła działalność w 1991 roku jako BEL Leasing. Od 2006 roku dział pod marką Millennium. Sprawdzisz kalkulator leasingu w Millennium leasing.

Produkty leasingowe dostępne w Millenium Leasing:

  • leasing samochodów osobowych
  • leasing samochodów dostawczych
  • leasing samochodów ciężarowych
  • leasing maszyn i urządzeń
  • leasing nieruchomości

Nasza opinia:

Jest firmą uniwersalną, nowoczesną, w niektórych segmentach bardzo konkurencyjną. Opinie Klientów są różne – od pozytywnych po bardzo negatywne. Firma Leasingowa z doświadczeniem i odpowiednimi standardami obsługi. Warto dokładnie przeanalizować Ogólne Warunki Leasingu jak również zapoznać się z tabelą opłat dodatkowych oraz produktów dodatkowych oraz dokładnie skalkulować koszty ubezpieczenia.  Warto zapoznać się z ofertą.

Leasing w Millennium Leasing

Firma Millenium Leasing jest obecnie jedną z najbogatszych pod kątem oferowanych usług organizacją leasingową w Polsce. Wśród pakietów leasingowych dotyczących środków transportu można wyróżnić pojazdu z segmentu transportu ciężkiego, transportu szynowego i morskiego, samochodów osobowych oraz innych pojazdów takich, jak motocykle czy wozy specjalistyczne. Firma daje w tym segmencie możliwość realizacji leasingu operacyjnego i finansowego w walutach PLN oraz EUR. Wśród oferty leasingowej można również znaleźć opcje skierowane dla przedsiębiorców poszukujących maszyn przemysłowych, drogowych lub budowlanych. Przedmiotem leasingu mogą być zarówno sprzęty nowe, jak i używane. Warunki leasingu uwzględniają sezonowość działalności. Firma Millenium Leasing jest twórcą programu Leasing Eko Energia, który zakłada korzyści finansowe, które wynikają z prowadzenia działalności w oparciu o technologie zmniejszające zużycie energii. Millenium Leasing umożliwia leasing nieruchomości, których przedmiotem mogą być: budynki i lokale biurowe, handlowe lub usługowe, hale magazynowe i produkcyjne lub centra logistyczne.    
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.