ING Leasing - warunki, oferta, opinie

ING Leasing ( ING Lease) powstał ponad 20 lat temu, posiada siedzibę w Warszawie. Jest to jeden z czołowych funduszy leasingowych w kraju specjalizujący się w leasingu operacyjnym i kapitałowym ruchomości oraz nieruchomości, długoterminowym wynajmem samochodów oraz zarządzaniem flotą pojazdów. ING Lease oferuje wszystkie rodzaje leasingu: m.in. leasing  finansowy, leasing zwrotny, leasing nieruchomości. Zobacz ofertę

Usługi leasingowe w ING Leasing:

  • leasing samochodów osobowych
  • leasing samochodów dostawczych
  • leasing samochodów ciężarowych
  • leasing maszyn i urządzeń
  • leasing nieruchomości
  • leasing maszyn rolniczych

Nasza opinia:

Duża firma leasingowa, należącą do jeszcze większego banku. ING Leasing, solidna oferta wiąże się często z dużą ilością formalności, która potrafi zniechęcić niejednego klienta. Z tego powodu również nie zawsze zajmuje się tzw. małymi sprawami, z opinii klientów wiemy że handlowcy wolą zajmować się finansowanie korporacji oraz maszyn i urządzeń. Nie jest dostępna w salonach, pozycję buduje raczej przez kontakty z Klientami.   Niewielkie pole do negocjacji jeśli chodzi o elastyczność oferty. Duża ilość dokumentów i solidna lista opłat dodatkowych. Ing Lease posiada dość rozbudowane Ogólne Warunki + długą tabelę opłat dodatkowych. Nie ma co się dziwić tylko trzeba dokładnie wertować tabele opłat i prowizji, mimo że to dosyć żmudne i uciążliwe.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.