Impuls Leasing - warunki, oferta, opinie

Impuls Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Austrii. Firmy leasingowe wchodzące w skład Holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich jak Słowacja, Węgry, Chorwacja, Rumunia.
Holding IMPULS-LEASING International należy do Grupy Raiffeisenlandesbank Górnej Austrii (RLBOÖ):
  • największy i najsilniejszy bank z grupy regionalnych banków Raiffeisen w Austrii
  • ponad 100 letnie doświadczenie
  • aktywa Grupy Raiffeisenlandesbank Górna Austria – 42,37 mld EUR
Raiffeisenlandesbank Górnej Austrii jest związany z Holdingiem ILI od samego początku jego działalności. Bank posiada także firmy leasingowe pod nazwą Raiffeisen-IMPULS Leasing na terenie Austrii, Niemiec oraz Czech (www.ril.at).
Więcej informacji o RLBOÖ można uzyskać na stronie www.rlbooe.at  Centrala firmy leasingowej Impuls Leasing mieści się w Warszawie.

Nasza opinia o Impuls Leasing:

Firma działa od 10 lat w Polsce, powiązana z kapitałem zachodnim specjalizuje się w leasingu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych a także maszyn i urządzeń budowlanych.

Leasing w  Impuls Leasing

Grupa Impuls Leasing specjalizuje się w usługach z zakresu leasingu: pojazdów osobowych, pojazdów skierowanych dla segmentu transportowego, maszyn i urządzeń, sprzętów budowlanych oraz urządzeń medycznych. Impuls Auto, czyli oferta leasingowa na samochody osobowe skierowana jest dla przedsiębiorców, niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu. W tej kategorii można znaleźć samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek do 3,5t. Oferowane są zarówno nowe pojazdy, jak również używane z wyszczególnieniem, że wiek pojazdu i okres leasingu nie mogą przekroczyć 8 lat. Przedmiotem leasingu w tym segmencie mogą być pojazdy od dostawców, autoryzowanych dealerów, jak również od dostawców współpracujących z ILPOL. W kategorii Impuls Transportowy finansowania dotyczą samochody ciężarowe i dostawcze, przyczepy oraz naczepy, pojazdy specjalistyczne, autobusy i ciągniki siodłowe. W segmencie Impuls Budowlany mogą Państwo zawrzeć umowę dotyczącą finansowania maszyn uniwersalnych i specjalistycznych takich jak: koparki, walce, młoty, żurawie, czy rozściełacze do asfaltu.
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.