Idea Leasing (Idea Getin Leasing) - warunki, oferta, opinie

Idea Leasing działa na polskim rynku od 2010 roku i jest częścią polskiej grupy kapitałowej Idea Bank. Oferta leasingu Idea Leasing maszyn, samochodów nastawiona jest na małe i średnie firmy. Wcześniej znana była pod nazwą Panorama Finansów.

Celem Spółki jest wspieranie przedsiębiorczości poprzez dostarczanie efektywnych sposobów finansowania inwestycji. Od początku swego istnienia firma tworzy trwałe relacje z klientami i szybko reaguje na zmiany zachodzące na rynku, dostosowując swoją ofertę do potrzeb przedsiębiorców.

We wrześniu 2014 roku Idea Leasing nabyła 100% akcji innej firmy leasingowej VB Leasing specjalizującej się w transporcie ciężkim i maszynach, po czym marka VB Leasing została wycofana z rynku. Transakcje leasingowe przeprowadzane są teraz pod marką Idea. Warto zapoznać się z ofertą.

Idea Bank powstał z myślą o przedsiębiorcach, a swoją ofertę kieruje do małych i średnich firm. Powstanie marki dedykowanej polskim przedsiębiorcom ma ułatwić im funkcjonowanie na coraz bardziej konkurencyjnym i wciąż rozwijającym się rynku. Idea Bank oferuje łatwy i szybki dostęp do szerokiej gamy różnorodnych produktów bankowych – kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych.

Produkty leasingowe dostępne w Idea Leasing

  • leasing samochodów osobowych
  • leasing samochodów dostawczych
  • leasing samochodów ciężarowych
  • leasing maszyn i urządzeń
  • transport ciężki
  • leasing maszyn rolniczych

Nasza opinia:

Idea leasing opiera się z jednej strony na finansowaniu małych i średnich firm, przy czym nie boi się nowej działalności, z drugiej finansuje również maszyny i urządzania oraz środki transportu ciężkiego. Oferta z pewnością nie należy do najtańszych, spotkamy się z długimi warunkami ogólnymi i tabelą opłat. Plusem są procedury uproszczone.

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.