Bz wbk leasing - warunki, oferta, opinie

BZWBK Leasing i BZWBK Lease są częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK, jako uniwersalny leasingodawca, który oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych. Firma specjalizuje się w finansowaniu wszelkich środków transportu. Kluczowymi środkami trwałymi, które finansujemy i w których jest liderem jest finansowanie leasingiem maszyn i urządzeń. Głównym akcjonariuszem Spółek Leasingowych jest Bank Zachodni WBK S.A., jeden z największych banków komercyjnych w Polsce, należący do Grupy Santander.

Oferty leasingowe dostępne w BZWBK Leasing:

  • leasing samochodów osobowych
  • leasing samochodów dostawczych
  • leasing samochodów ciężarowych
  • leasing maszyn i urządzeń
  • leasing nieruchomości
  • leasing maszyn rolniczych

Nasza opinia:

BZWBK Leasing to jedna z czołowych bankowych firm leasingowych. Mocną pozycję zawdzięcza uniwersalności oferty, wspartej mocną pozycją banku wśród średnich i dużych firm. Jest bardzo widoczna wśród klientów banku, w finansowaniu transportu ciężkiego, maszyn i urządzeń a także sprzętu medycznego i w sektorze rolniczym. Nieco gorzej jest z procedurami uproszczonymi i czasem załatwiania formalności. Minusem są też opłaty dodatkowe i długie warunki leasingu (5 stron drobnym drukiem). Leasing nie jest tak tani jak się wydaje w pierwszej chwili, sądząc po ofercie w której standardowo do kosztu nie ujmuje się wykupu. Warto zapoznać się z ofertą. Zapraszamy do wysłania zapytania o kontakt.

 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.