bnp paribas leasing - warunki, oferta, opinie

BNP Paribas Leasing proponuje profesjonalne rozwiązania finansowe dla Dostawców środków trwałych BNP Paribas współpracuje także z Bankiem BGŻ BNP Paribas SA, oferując dla Klientów Banku leasing. Powstała w 1998 roku.

BNP Paribas Leasing oferowane produkty:

  • Rolnictwo
  • Budownictwo
  • Sprzęt komputerowy i biurowy
  • Sprzęt medyczny
  • Środki transportu
  • Maszyny budowlane
  • Specjalistyczne maszyny i urządzenia dla przemysłu

Firma silna przede wszystkim w segmencie transportu ciężkiego oraz jeden z głównych rozgrywających w kategorii leasingu i pożyczki dla rolników (konsekwentna współpraca z BGŻ który jest częścią banku). Na naszej liście znalazła się ze względu na silną pozycję w segmencie finansowania rolnictwa i maszyn. Ogólne Warunki Leasingu to 10 stron tekstu drobnym drukiem. Warto zapoznać się z ofertą. Zapraszamy do wysłania zapytania o kontakt.

Leasing w BNP Paribas

BNP Paribas Leasing Solution należy do grupy kapitałowej BNP Paribas i specjalizuje się w zakresie trzech rynków: wyposażenia logistycznego, wyposażenia technologicznego i oprogramowania oraz szeroko pojętych usług leasingowych. Firma realizuje swoje usługi na terenie 21 krajów. W Polsce szczególnie silnym segmentem w zakresie usług leasingowych realizowanych przez BNP Paribas jest transport ciężki, maszyny rolnicze oraz maszyny budowlane. Oprócz tego w ofercie leasingowej grupy BNP Paribas znajdą Państwo propozycje dotyczące wyposażenia biurowego, informatycznego, telekomunikacyjnego, sprzętu medycznego, audiowizualnego oraz szeroko pojętego wyposażenia bezpieczeństwa. Kolejnym segmentem, w którym swe usługi leasingowe realizuje grupa BNP Paribas, to leasing nieruchomości. W ofercie znajdą Państwo supermarkety, platformy magazynowe, biurowce, placówki szpitalne i wiele innych. Finansowania dotyczą zarówno istniejących budowli, jak i nowych obiektów. Wśród udostępnionych opcji leasingowych można wyróżnić leasing: operacyjny, finansowy, zwrotny.  
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.