Alior Leasing oferta

Alior Leasing – firma leasingowa należąca do Alior Bank. Paleta usług Alior Leasing obejmuje leasing operacyjny środków transportu i maszyn oraz pożyczkę leasingową. Zobacz jak wygląda oferta leasingu Alior, zamów kalkulację, spytaj o kontakt z doradcą Alior Leasing ; oddziały Alior Leasing Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Białystok oraz cała Polska. Leasing Alior taniej niż w salonie lub w komisie. Bezpośredni kontakt z doradcą.

Alior Leasing oferta

Aktualna oferta leasingowa Alior należy do jednej z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Zapytaj o kalkulację leasingu Alior poprzez naszą stronę. Wyślij zapytanie o leasing.

Alior – Leasing samochodu

Preferowany sprzęt leasingowany przez Alior:

  • środki transportu m.in.: samochody osobowe i dostawcze, autobusy, motocykle, ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, pojazdy specjalistyczne
  • maszyny i urządzenia rolnicze
  • maszyny i urządzenia budowlane
  • maszyny do obróbki m.in. metalu, drewna, tworzyw sztucznych, kamienia
  • maszyny poligraficzne, przemysłu spożywczego i inne
  • maszyny i urządzenia IT oraz wyposażenie gabinetu (tylko dla klientów wykonujących wolne zawody)

Firma oferuje leasing w procedurach uproszczonych, bez dokumentów finansowych. Może zaoferować jeden z najniższych wkładów własnych na rynku – od 1% wartości. Również jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o okres finansowania, nawet do 84 miesięcy.

Kalkulator Alior Leasing

Oferty kalkulowane są w oparciu o wibor 1 miesięczny. Proponuje leasing operacyjny oraz leasing finansowy, zarówno samochodów nowych jak i używanych, przy czym do wieku 3 lat samochody traktowane są jako nowe.

Istnieje możliwość leasingu maszyn i urządzeń, ze szczególnym uwzględnieniem maszyn preferowanych. Nie finansuje takich przedmiotów jak luksusowe samochody nietypowe, regały, elektronie wiatrowe, szalunki, sprzęt sceniczny czy suszarnie.

 

Alior Leasing – nasza opinia:

Warto zapoznać się z ofertą. Zapraszamy do wysłania zapytania o kontakt doradcy Kalkulator leasingu operacyjnego . Główne przewagi Alior Leasing to konkurencyjny koszt leasingu, brak tabeli opłat dodatkowych oraz możliwy niski wkład własny i bardzo długi okres leasingu. Oferuje również bardzo konkurencyjne ubezpieczenie GAP oraz ubezpieczenia komunikacyjne.

Pytanie: Czy Alior wymaga weksla na zabezpieczenie? Odpowiedź: standardowo ta firma leasingowa nie wymagam weksla na zabezpieczenie.

Pytanie: Jakie dokumenty są wymagane w procedurze uproszczonej? Odpowiedź: wymagany są dokumenty rejestrowe, dowody osobiste, wniosek i zgoda klienta na sprawdzenie w bazach. Dodatkowo pomocna jest specyfikacja lub opis przedmiotu leasingu.

 

 

Umów się na 10 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.