Duży sukces oferty Alior Leasing

Duży sukces oferty Alior Leasing

Oferta Alior Leasing szturmuje rynek leasingowych i zdobywa coraz większe zaufanie Klientów. Związek Przedsiębiorstw Leasingowych opublikował kilka dni temu statystyki  sprzedaży firm leasingowych. Wnioski płynące z ich analizy nie są zaskoczeniem dla analityków branży leasingowej. Obecnie największą sprzedaż generuje firma PKO Leasing, w dużej mierze głownie dzięki wykupieniu w ubiegłym roku jednego z liderów branży, firmę Raiffaisen Leasing, której marka zniknęła z rynku. Na drugim miejscu znajduje się również firma która dokonała fuzji dwu przedsiębiorstw – Idea Getin Leasing. Na uwagę i podziw zasługuje wynik Alior Leasing.

Sukces oferty Alior Leasing

Można powiedzieć, że dwa pierwsze miejsca pod względem sprzedaży okupują firmy zgoła różne, zarówno pod względem filozofii biznesu jak i postrzegania przez Klientów. Jednak naprawdę dużym pozytywnym zaskoczeniem jest wynik osiągnięty przez jednego z nowszych graczy na rynku – Alior Leasing.  Firma leasingowa dobrze znanego i bardzo dobrze postrzeganego banku, jakim jest Alior Bank, po zmianach jakie zaszły na początku roku i dużym wzmocnieniu sieci sprzedaży osiągnęła rekordowy wzrost sprzedaży i wynik ponad 1 mld złotych sprzedaży.

Oferta Alior Leasing w ofercie kalkulator leasingowy

Chcielibyśmy poinformować, że z początkiem roku zawarliśmy umowę o współpracy z kolejną firmą leasingową i wprowadziliśmy do oferty leasing w ALIOR LEASING. U nas ofertę Alior Leasing otrzymasz w ciągu kilku godzin, na specjalnych, promocyjnych warunkach.

Oferta Alior Leasing to:

  • procedury uproszczone
  • niski wymagany wkład własny – od 1%
  • możliwy okres leasingu nawet do 7 lat
  • brak tabeli opłat dodatkowych
  • brak konieczności wyceny samochodu używanego
  • bardzo atrakcyjne warunki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz GAP

Alior Leasing to firma leasingowa należąca do Alior Banku. Proponuje leasing samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn i urządzeń. Klienci mogą skorzystać w procedur uproszczonych oraz preferencyjnych ubezpieczeń komunikacyjnych oraz ubezpieczenia umowy GAP.

źródło: Oferta Alior Leasing:  al-leasing.pl

Kalkulator Leasingowy – 8 lat w internecie

Mija właśnie 7 lat od uruchomienia naszego portal.

Cieszymy się, że dzięki nam tysiące użytkowników mogło zorientować się w kosztach leasingu oraz uzyskać satysfakcjonujące oferty leasingowe. Niezależnie od tego, z którą firmą leasingową zawarli docelową umowę leasingową, mamy nadzieję, że nasz kalkulator leasingowy i porady zawarte na stronie, pomogły w ustaleniu satysfakcjonujących parametrów leasingu.

Jeśli szukasz najlepszych ofert leasingu, zapraszamy do wysłania zapytania na naszej stronie.

Copyright © źródło: kalkulator-leasingowy.pl

Duży sukces oferty Alior Leasing
5 (100%) 2 votes